آنتونی ویلیامز ، کشیش شیکاگو ، از رئیس جمهور بایدن خواست که خشونت را یک بحران بهداشت عمومی اعلام کند

[ad_1]

شیکاگو (WLS) – کشیش آنتونی ویلیامز سالها در یک مأموریت بوده است و مقامات منتخب را به اعلام خشونت به عنوان یک بحران بهداشت عمومی تحت فشار قرار داده است.

وی در سطح ایالت به این هدف دست یافت. فرماندار پریتزکر در ماه آوریل لایحه ای را امضا کرد که منابع بیشتری را به سمت جوامعی که از خشونت آسیب دیده اند هدایت می کند. پاستور ویلیامز اکنون از رئیس جمهور بایدن می خواهد تا با صدور یک دستورالعمل خشونت را یک بحران بهداشت عمومی اعلام کند.

ویلیامز گفت: “همانطور که از طریق COVID-19 راه خود را طی می کنیم ، این همه گیری خشونت آمیز همچنان مانع ما می شود.”

او و چند نفر دیگر قصد پیاده روی به سمت واشنگتن را دارند. آنها در طول مسیر برای برگزاری کنفرانس های مطبوعاتی در حمایت از شهرها متوقف می شوند.

ویلیامز گفت: “من یک پسر را به دلیل خشونت از دست دادم. هر کسی که یک کودک یا یکی از عزیزانش را به دلیل خشونت از دست داده باشد به شما خواهد گفت که درد احساس خوبی ندارد. من می خواهم درد خود را تحمل کنم و یک سیاستمدار شوم. این هدف من بود.” .

نگرانی در مورد جرم و جنایت در سراسر کشور در حال افزایش است. آخر هفته برای روز پدر در شیکاگو ، پلیس اعلام کرد که 54 نفر مورد اصابت گلوله قرار گرفتند. همین دو ماه پیش ، روحانی دکتر الین جوینر از کلیسای متحد در کنوود گفت که وی قربانی یک اقدام به سرقت در خارج از خانه اش شده است.

جوینر گفت: “این ضربه زننده ترین تجربه زندگی من بود. هنوز هم وقتی بیرون میروم می ترسم. وقتی وارد خانه می شوم هنوز هم می ترسم.”

اگرچه او با ویلیامز نخواهد رفت ، وی گفت كه كاملاً از تلاش های وی برای جلب توجه به مسئله خشونت حمایت می كند.

جوینر گفت: “ما برای ریشه کن كردن خشونت به گام های اساسی نیاز داریم.”

راهپیمایی ضد خشونت بعد از ظهر چهارشنبه در کلیسایی در جنوبی ترین کشور آغاز می شود. اولین توقف آنها گری ، ایندیانا خواهد بود. این گروه قصد دارد در 4 ژوئیه وارد دی سی شود.

حق چاپ © 2021 WLS-TV. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *