آکواریوم Shedd مجموعه داده های عظیم را از طریق نمونه های کوچک در آزمایشگاه Microbiome | بررسی می کند “اقیانوس روی دریاچه” قسمت 6

[ad_1]

شیکاگو (WLS) – در آزمایشگاه میکروبیوم آکواریوم Shedd ، محققان کوچکترین موجودات روی کره زمین را مطالعه می کنند تا به بزرگترین س aboutالات مربوط به حیات آبزیان پاسخ دهند. از تغییر رژیم های غذایی ایگواناهای سنگی باهامی گرفته تا تغییر رنگ صخره های مرجانی ، بسیاری از مهمترین موضوعات مربوط به حفاظت را می توان به بهترین وجه از طریق اکولوژی میکروبی و زیست شناسی مولکولی مطالعه کرد.

دکتر بیل ون بن ، معاون بهداشت حیوانات Shed گفت: “میکروبیوم – به معنای واقعی کلمه ، اگر این کلمه را بشکنید – به معنای یک جامعه کوچک زنده است.” “این آزمایشگاه جایی است که ما همه موجودات زنده نامرئی را بررسی می کنیم که با حیوانات و با ما فضای مشترکی دارند.”

آزمایشگاه میکروبیوم Shedd به دلیل تمرکز ویژه بر محیط زیست آبی ساخته شده توسط بشر احتمالاً یکی از این موارد است. این تمرکز باریک پیامدهای گسترده ای برای دانشمندانی دارد که حیوانات را در طبیعت مطالعه می کنند.

فرانک اولیارو ، مدیر آزمایشگاه ، گفت: “یکی از جالب ترین موارد در مورد این آزمایشگاه این است که این تکنیک ها برای بسیاری از موضوعات مختلف قابل استفاده هستند.”

آزمایشگاه میکروبیوم ششمین قسمت از سریال Ocean on the Lake است که یک مجموعه چند پشت صحنه از ABC 7 Chicago و Shedd Aquarium است. این بخش کار علمی محققانی را که بر ارگانیسم های میکروسکوپی م lifeثر بر زندگی در محیط آبزی تأکید دارند برجسته می کند. هر قسمت را در صفحه اصلی دریاچه اوشن پیدا کنید یا برنامه تلویزیونی شیکاگو متصل به ABC 7 ما را تماشا کنید.

حق چاپ © 2021 WLS-TV. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *