ازدهر مدیریت سرمایه گذاری مصر 2 معامله تأمین مالی به ارزش 50 میلیون دلار در نظر گرفته است

[ad_1]

به گفته عماد بارسوم ، مدیرعامل این شرکت ، مدیریت شرکت ازدهار ، یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی مستقر در مصر ، در حال بررسی دو معامله مالی به ارزش نزدیک به 50 میلیون دلار برای افتتاح صندوق جدید متوسط ​​خود ازدهر 2 است.

بارسم ، بنیانگذار ازدهار ، به دیلی نیوز مصر گفت كه این شركت قصد دارد اشتراك صندوق جدید 100 میلیون دلاری خود را تا پایان ماه مارس یا حداكثر آوریل آینده تعطیل كند و اشتراك دوم نیز تا پایان ماه مارس افتتاح خواهد شد. 2021 برای جذب بیش از 100 میلیون دلار. استراتژی کلی صندوق با هدف سرمایه گذاری در کل مبلغ 200 میلیون EGP طی چهار سال انجام می شود.

وی همچنین گفت که این صندوق قصد دارد 50 میلیون EGP را در سال 2021 سرمایه گذاری کند ، اما در صورت بروز فرصت می تواند سرمایه گذاری بیشتری انجام دهد ، به ویژه اینکه صندوق اشتراک 100 میلیون دلاری را در مارس آینده تعطیل می کند و نقدینگی کافی برای برای استفاده از فرصت های دیگر.

وی افزود که در حال حاضر هماهنگی با همان م institutionsسساتی است که به اولین صندوق برای مشارکت در اولین بسته شدن صندوق جدید کمک کردند.

کمکهای مالی به اولین صندوق ازدهار بین گروهی از م institutionsسسات بین المللی توزیع شد که توسط آنها اداره می شود: بانک اروپایی بازسازی و توسعه (EBRD). بانک سرمایه گذاری اروپا (EIB) ؛ گروه CDC انگلیس ؛ بانک توسعه هلند ؛ و چندین سرمایه گذار با ارزش خالص مصری ، به رهبری ناگیب ساویریس.

Ezdehar در سال 2016 با سرمایه 90 میلیون دلار تاسیس شد. وی سپس در چندین شرکت سرمایه گذاری کرد ، از جمله Family Group ، Rich Foods و اخیراً گروه بهداشتی Al Tayseer.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *