اسکای ابوظبی طی 2 سال 15 میلیارد EGP در املاک و مستغلات مصر سرمایه گذاری خواهد کرد

[ad_1]

توسعه املاک و مستغلات اسکای ابوظبی اعلام کرده است که به عنوان بخشی از برنامه توسعه منطقه ای و جهانی خود ، 15 میلیارد EGP طی دو سال در بازار مصر سرمایه گذاری خواهد کرد.

سرمایه گذاری قابل توجه این شرکت ، زیرمجموعه گروه الماس متعلق به صالح محمد بن نصرا ، به دلیل موفقیت در بازار املاک و مستغلات امارات متحده عربی است.

از پورتفوی سرمایه گذاری 15 میلیارد EGP شرکت در ورود به بازار جدید ، 4 میلیارد EGP در پروژه سرمایه اداری جدید (NAC) سرمایه گذاری خواهد شد.

عبدالرحمن آگامی ، مدیر عامل شرکت Diamond Group و Sky Abu Dhabi Developments در یک کنفرانس خبری گفت: “استفاده از بخش املاک و مستغلات مصر افزودنی ارزشمند به سبد پروژه های این شرکت و بخشی از چشم انداز استراتژیک برای تقویت حضور فزاینده منطقه ای آن است. “

آگامی افزود: عاملان اصلی تصمیم این شرکت برای سرمایه گذاری در مصر بودند.

وی همچنین گفت: بازار املاک و مستغلات مصر به وضوح در حال رونق است ، که می تواند ناشی از چشم انداز اقتصادی دولت باشد. آنها را می توان با مشوق های دولت برای تحریک سرمایه گذاری مستقیم خارجی (FDI) همراه با: ایجاد پروژه های بزرگ ملی. توسعه شهرهای هوشمند جدید و رشد جمعیت را افزایش داد.

آگامی خاطرنشان کرد که همه این عوامل به تشویق گروه برای برداشتن این گام مهم در سرمایه گذاری در مصر کمک کرده است. این گروه برنامه بلند پروازانه ای برای سرمایه گذاری و گسترش بیشتر بازار مصر دارد.

آگامی گفت: “ما به قابلیت های بخش املاک و مستغلات در مصر و جذابیت آن برای سرمایه گذاران خارجی اطمینان داریم.”

وی افزود که پروژه NAC این شرکت 23 نفر از فئودالها را شامل می شود و شامل مجتمع های مسکونی ، اداری و خرید است. آنها با آخرین فن آوری ساخته می شوند و الگویی برای شهرهای هوشمند محسوب می شوند.

این پروژه همچنین باید حدود 270،000 فرصت شغلی مستقیم و غیرمستقیم فراهم کند که به استخدام بیشتر کارگران مصری کمک خواهد کرد.

مصطفی صلاح الدین ، ​​مدیر همکاری شرکت توسعه اسکای ابوظبی ، گفت که یکی از عناصر اصلی پروژه آینده این شرکت مکان یابی است. این مفهوم اصلی زندگی درجه یک در یکی از ساکت ترین و رقابتی ترین مکان های NAC است که همان محله R8 است.

صلاح الدین افزود: “این پروژه همچنین با در نظر گرفتن فضای سبز طراحی شده است ، زیرا مناطق سبز 82٪ از کل مساحت پروژه را نشان می دهد ، در حالی که واحدهای مسکونی بین آپارتمان و دوبلکس را ارائه می دهد.”

وی گفت: “ما 80 درصد از پروژه را برای م componentلفه مسكونی و 20 درصد را برای م componentلفه تجاری ، همراه با جدیدترین عناصر و طرح های معماری اختصاص داده ایم.” “

توسعه املاک و مستغلات اسکای ابوظبی یکی از شرکتهای تابعه گروه الماس است ، یک گروه منطقه ای پیشرو در امارات متحده عربی متخصص در توسعه و ساخت و ساز املاک و مستغلات. سرمایه گذاری این گروه با مجموعه متنوعی از پروژه ها و عملیات ، از طریق بیش از 17 پروژه در امارات به یک میلیارد دلار می رسد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *