اف لی بیلی در 87 سالگی درگذشت وکیل مشهور از OJ سیمپسون ، پاتریشیا هرست و ادعای بوستون Strangler دفاع کرده بود

[ad_1]

والتهام ، ماساچوست – اف. لی بیلی ، وکیل مشهور مدافع OJ سیمپسون ، پاتریشیا هرست و غریبه ادعایی بوستون ، که بعد از زندانی شدن در دو ایالت ، حرفه وکالت او متوقف شد ، درگذشت ، یک همکار سابق روز پنجشنبه در 87 ساله

روز پنجشنبه مرگ توسط پیتر هورستمن ، که به مدت هفت سال با بیلی به عنوان همکار در همان دفتر حقوقی کار کرد ، تأیید شد.

در بیش از چهار دهه کار وکالت ، بیلی قدرت مغرور ، خودمحور و تحقیرآمیز بود. اما او همچنین در دفاع از مشتریان خود به عنوان شجاع ، درخشان ، دقیق و خستگی ناپذیر شناخته شد.

بیلی در مصاحبه ای با US News and World Report در سپتامبر 1981 گفت: “شغل وكالت شغلی است با مجموعه عظیمی از منافع شخصی.”

برخی دیگر از مشتریان عالی رتبه بیلی عبارتند از دکتر ساموئل شپارد – متهم به کشتن همسرش – و کاپیتان ارنست مدینه ، متهم به قتل عام مای لای در طول جنگ ویتنام.

ج. آلبرت جانسون ، شریک حقوقی دیرینه و دوست کودکی بیلی.

بیلی ، خلبان مشتاق ، نویسنده پرفروش و مجری تلویزیون ، عضو “تیم رویایی” حقوقی بود که از سیمپسون ، ستاره سابق NFL دفاع می کرد و به اتهام قتل همسرش نیکول براون سیمپسون و دوستش رون گلدمن تبرئه شد. در سال 1995

سیمپسون در داستانی در سال 1996 در مجله Boston Globe گفت: بیلی با ارزش ترین عضو تیم بود.

سیمپسون گفت: “او توانست همه چیز را ساده کند و مشخص کند که مهمترین قسمتهای پرونده چیست.” “لی استراتژی پرونده را مشخص كرد ، چه چیزی مهم است و چه چیزی نه. من فكر كردم او از آنچه كه مهمترین بخشهای پرونده خواهد بود شگفت زده شد و این درست بود.”

یکی از به یادماندنی ترین لحظات دادرسی هنگامی بود که بیلی با بازجویی متقابل از کارآگاه پلیس لس آنجلس ، مارک فرمن ، تلاش کرد تا وی را نژادپرستی معرفی کند که هدف او افشای سیمپسون بود. این یک بیلی کلاسیک بود.

فورمن استفاده از اسناد نژادی را انکار کرد ، اما بعداً دفاعیات سوابق تهمت نژادپرستانه فورمن را یافت.

اگرچه فورمن تحت فشار خونسرد ماند و برخی از كارشناسان حقوقی این تقابل را مساوی خواندند ، بیلی با یادآوری مبادله ماهها بعد ، گفت: “این روزی بود كه فورمن قبر خود را حفر كرد.”

بیلی برای بسیاری از مشتریان خود تبرئه کرد ، اما همچنین در دادگاه ها ، به ویژه در پرونده های هرست ، شکست خورد.

هرست ، ناشر وراث ، در 4 فوریه 1974 توسط گروه تروریستی ارتش آزادیبخش سیمبیان ربوده شد و با این گروه به سرقت مسلحانه پرداخت. در دادگاه ، بیلی ادعا کرد که به دلیل ترس از جان خود مجبور به شرکت در آن شده است. او هنوز محکوم شده بود.

هرست در بیانیه ای که با پیشنهاد کاهش مجازات خود امضا کرد ، بیلی را “وکیلی ناکارآمد” خواند که دادگاه را به “تمسخر ، تمسخر و ساخت و ساز” کاهش داد. هرست او را متهم کرد که در دفاع از خود در تلاش برای دستیابی به معامله کتاب در مورد پرونده ، دفاع خود را فدا کرده است.

وی پس از تغییر حکم رئیس جمهور جیمی کارتر در ژانویه 1979 آزاد شد.

بیلی خود را وكیل شپارد ، استئوپاتی از اوهایو اعلام كرد كه در سال 1954 به جرم قتل همسرش محكوم شد.

شپرد بیش از یک دهه را در پشت میله های زندان سپری کرد تا دادگاه عالی ایالات متحده در سال 1966 با صدور حکمی برجسته مبنی بر اینکه “تبلیغات گسترده و گسترده و مغرضانه” حقوق وی را نقض کرد. بیلی در دادخواست دوم به پیروزی برائت کمک کرد.

بیلی همچنین از آلبرت دسالوو ، مردی که مسئولیت قتلهای خفقان بوستون را بین سالهای 1962 و 1964 بر عهده گرفت ، دفاع کرد. دسالوو به قتلها اعتراف کرد ، اما هرگز محاکمه و محکوم نشد و بعداً انکار شد. علی رغم تردید در مورد ادعای DeSalvo ، بیلی همیشه معتقد بود که DeSalvo خفقان آور است.

در طول زندگی حرفه ای ، بیلی با سبک ساینده و تمایل به تبلیغات خود مخالف مقامات بود. در سال 1970 ، وی توسط قاضی ماساچوست به “فلسفه خود محوری شدید” محکوم شد و در سال 1971 به دلیل صحبت علنی درباره یک پرونده به یک سال زندان در نیوجرسی محکوم شد.

بیلی در سال 2001 در فلوریدا زندانی شد و سال بعد در ماساچوست به جرم دست زدن به میلیون ها دلار سهام متعلق به یک قاچاقچی مواد مخدر محکوم در سال 1994. وی پس از امتناع در سال 1996 نزدیک به شش هفته را به اتهام تحقیر به دادگاه سپری کرد. برای چرخاندن سهام. این تجربه او را “تلخ” کرد. وی سرانجام در سال 2013 حق وکالت در ماین را به دست آورد.

فرانسیس لی بیلی در حومه والتهام در بوستون ، فرزند روزنامه تبلیغاتی و معلم به دنیا آمد.

وی در سال 1950 در دانشگاه هاروارد ثبت نام کرد ، اما در پایان سال دوم تحصیل را ترک کرد و به عنوان خلبان نیروی دریایی آموزش دید. او عشق مادام العمر به پرواز را حفظ می کند و حتی صاحب شرکت هواپیمایی خودش است.

در حالی که در ارتش بود ، بیلی داوطلب کادر حقوقی در Cherry Point Marine Corps در کارولینای شمالی شد و به زودی به عنوان افسر حقوقی بیش از 2000 نفر مشغول به کار شد.

بیلی در سال 1960 مدرک حقوق خود را از دانشگاه بوستون دریافت کرد ، جایی که او به طور متوسط ​​90.5 بود ، اما بدون افتخار فارغ التحصیل شد زیرا وی از عضویت در Law Review خودداری کرد. وی گفت: این دانشگاه به دلیل تجربه حقوقی نظامی از شرط دریافت مدرک لیسانس چشم پوشی کرده است.

بیلی چهار بار ازدواج کرد و سه بار طلاق گرفت. همسر چهارم وی ، پاتریشیا ، در سال 1999 درگذشت. وی دارای سه فرزند بود.

حق چاپ © 2021 توسط آسوشیتدپرس. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *