الاهلی مصر به دنبال شهرت جهانی جدید در برابر الدحیل قطر در جام جهانی باشگاه ها است

[ad_1]

فوتبالیست مصری الاهلی اس اس روز پنجشنبه در اولین مرحله جام جهانی باشگاه های فیفا در ورزشگاه آموزش و پرورش شهر قطر به مصاف الدحیل قطر می رود.

شیاطین سرخ به دنبال پیروزی و راهیابی به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها هستند ، جایی که آنها با غول آلمانی بایرن مونیخ دیدار می کنند.

این ششمین باری است که الاهلی در جام جهانی باشگاه های فیفا شرکت می کند و قبلاً در اوکلند سیتی نیوزیلند و هیروشیما از ژاپن به ترتیب در سال 2006 و 2012 به برتری رسیده است. عربستان .عربات الاتحاد ، تیم مکزیکی پاچوکا و تیم گوانگژو چین به ترتیب در سال های 2005 ، 2008 و 2013.

از نظر تاریخی ، این اولین بازی رسمی بین الاهلی و تیم قطری است که الدحیل به عنوان قهرمان کشور میزبان در آن شرکت خواهد کرد.

این باشگاه مصری در لیگ قهرمانان CAF شرکت می کند و پس از پیروزی تاریخی برابر “زامالک” در “آخرین قرن” ، نهمین عنوان خود را به دست آورد.

درگیری الاهلی این بار بی نظیر است ، زیرا این تیم به دلیل شیوع ویروس کرونا ویروس جدید (COVID-19) در قطر در انزوا بوده است.

تیم های دیگر دوحه نیز پس از اعمال سیستم سختگیرانه فیفا برای جلوگیری از شیوع همه گیر در بین بازیکنان مسابقات ، همان انزوا را سپری می کنند.

سرمربی الاهلی ، پیتزو موزیمانه ، آفریقای جنوبی برنامه ویژه ای را برای کمک به تیم در آماده سازی برای دیدار روز پنجشنبه مقابل الدوحیل ایجاد کرده است.

از مصری ها انتظار می رود که محمد الشناو را به عنوان یکی از نقاط قوت خود به ویژه پس از فرم عظیم او به تازگی درب منزل بگذارند. دوتایی ایمن اشرف و بدر بانون نیز به همراه محمد هانی و علی معلول ستاره تونسی در پست دفاع چپ ظاهر می شوند.

انتظار می رود موسیمانه حمدی فاتی ، علیو دیئنگ ، عمرو السولیا یا محمد ماگدی کفشا را در خط هافبک قرار دهد.

در این حمله ، طاهر محمد طاهر و محمود کهرابا احتمالاً پشت سر محمد شریف قرار می گیرند ، خصوصاً که حسین الشحات در حال حاضر به دلیل مصدومیت عضلانی بیرون است.

از طرف خود ، محمود الخطیب ، رئیس مأموریت تیمی الاهلی در قطر ، می خواست فشار بر بازیکنان را قبل از بازی کاهش دهد. وی از آنها خواست تا برای جلب رضایت هواداران باشگاه به بازی بپردازند ، زیرا آنها در جام جهانی ملزم به قهرمانی نیستند ، زیرا آنها قبلاً قهرمان آفریقا شده اند

الخطیب اطمینان خود را از اینکه تیم بهترین کشور خود را نمایندگی می کند و الاهلی ، مصر و حتی آفریقا را به شکلی متناسب با باشگاه قاره تأکید کرد ، تأکید کرد.

سید عبدالحفیظ ، مدیر فوتبال باشگاه ، با ابراز اطمینان از توانایی بازیکنان در رسیدن به نتیجه خوب ، تأکید کرد که کادر فنی الدحیل را به خوبی مطالعه کرده است.

دیدار تیم های الاهلی و الدحیل به دلیل اقدامات پیشگیرانه علیه ویروس کرونا در مقابل تماشاگران محدودی برگزار می شود که بیش از 30 درصد ظرفیت ورزشگاه نخواهد بود.

بنون و بناتیا: یک درگیری خالص مراکشی

توزیع بین الاهلی و الدحیل در جام جهانی فیفا در روز پنجشنبه صحنه یک مسابقه ویژه با طعم مراکشی خواهد بود.

در طرفین این میدان مدحی بناتیا ، ستاره الدحیل و هموطن او الاهلی ، ستاره بدر بنون قرار دارند. شرکت آنها در این مسابقه زمانی آغاز می شود که جام جهانی باشگاه های فیفا ، که از 4 تا 11 فوریه برگزار می شود.

بناتیا دفاع الدحیل را در برابر رهبری مراکش در دفاع از الاهلی هدایت می کند ، بدر بنون در اوایل این فصل توسط راجا کازابلانکا مراکشی به باشگاه مصر پیوست.

در این فصل ، بناتیا در 6 دوره از 15 دوره قهرمانی لیگ که تیمش در آن شرکت کرده است ، شرکت کرده است. این ستاره مراکشی امیدوار است که در جریان جام جهانی باشگاه های فیفا با هواداران تیمش آشتی کند.

بنون قبل از رویارویی با الدحیل در قطر این چالش را مطرح کرد. مدافع مستحکم مراکشی پس از اثبات حضور خود در تیم و اعتماد موسیمان به او در آخرین دیدارهای لیگ ، یکی از ستون های اصلی قدرت الاهلی است.

از همان لحظه اول ، بنون جای خود را در تیم الاهلی محفوظ داشت ، فقط دو بازی را از دست داد و 11 بازی کرد. در طول فصل ، او یک گل به ثمر رساند و حضور خود را در تیم با موفقیت ثابت کرد.

گرچه بنون فقط دو ماه در رده های الاهلی به پایان رسید ، اما در تاج گذاری جام مصر شرکت کرد و در سکوی موفقیت این تیم در فینال لیگ قهرمانان CAF مقابل زامالک شاهد بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *