الزامات جدید جو بایدن برای واکسن کووید با امتیازات اتحادیه های کارگری که به او در انتخاب شدن کمک کرد مطابقت دارد

[ad_1]

واشنگتن – تعهد به نیروی کار آمریکایی به تقویت نامزدی رئیس جمهور جو بایدن برای کاخ سفید کمک کرده است ، زیرا او قول داده است “طرفدار اتحادیه باشد” که تا به حال طرفدار اتحادیه بوده است. این آغوشی بود که بسیاری از فدراسیون ها ، انجمن ها ، تیم ها و برادران بزرگ کشور با حمایت از نامزدی وی تلافی کردند.

اما حمایت از رهبری بایدن ، که بیش از 50 گروه اتحادیه ای را در طول مبارزات انتخاباتی گرد هم آورد ، تهدید کرد که این هفته به طور عمومی از هم پاشیده خواهد شد ، زیرا طرح او برای درخواست کارگران فدرال برای دریافت واکسن COVID-19 یا مواجهه با آزمایشات منظم و سایر محدودیت ها متلاشی خواهد شد. .

حتی قبل از اعلام بایدن ، بخش هایی از نیروی کار فدرال در مخالفت فوران کردند. برخی از گروهها ، که تعداد زیادی از کارگران را نمایندگی می کردند ، اعتراضات پیشگیرانه ای را مطرح کردند.

اتحادیه کارگران پست ایالات متحده (APWU) قبل از اعلام بایدن در بیانیه ای گفت: “وظیفه دولت فدرال این نیست که کارمندانی را که ما نمایندگی می کنیم واکسینه کند.” “

پس از اعلام ، سخنگوی APWU تأکید کرد که اگرچه کارگران آنها کارمند دولت هستند ، اما آنها یک سازمان مستقل هستند – و بنابراین نیازی به پایبندی به سیاست جدید بایدن ندارند.

سخنگوی کاخ سفید گفت که کارکنان آژانس های مستقل نیازی به واکسیناسیون ندارند ، اما شدیداً به این کار تشویق شدند.

لری کوزم ، رئیس لری کوسم گفت: “اشتباه نکنید ، ما از واکسیناسیون به عنوان م effectiveثرترین راه و وسیله برای ریشه کن کردن ویروس کووید -19 حمایت می کنیم ، اما نه به قیمت حقوق اساسی ما ، که ما از آن دفاع می کنیم و واضح است.” انجمن فدرال افسران اجرای قانون (FLEOA).

سیاست جدید بایدن یک حکم نیست ، بلکه یک انتخاب است: یا واکسینه شوید یا با محدودیت های ناخوشایند روبرو شوید. از مقامات دولت فدرال و پیمانکاران در محل خواسته می شود با ارائه شواهد “وضعیت واکسیناسیون خود را” تأیید کنند. کسانی که از واکسیناسیون کامل خودداری می کنند یا از اثبات اینکه هستند باید ماسک در محل کار ، در فاصله اجتماعی بپوشند و هفته ای یک یا دو بار برای آزمایش ویروس آزمایش شوند. آنها همچنین ممکن است با محدودیت هایی در سفرهای رسمی روبرو شوند.

همه اینها در حالی مطرح می شود که بایدن با افزایش سطح واکسیناسیون و گسترش نمایی گزینه دلتا مخالف است – هر دو پیروزی های سختی را در مبارزه با COVID تهدید می کنند.

پس از رونمایی از سیاست جدید واکسن در روز پنجشنبه ، گروه های بزرگ صنفی با یک واکنش بسیار سرد واکنش نشان دادند و بسیاری از اعضا نگرانی های خود را در مورد آزادی های شخصی ، محرمانه بودن و شیوه سیاست گذاری ابراز کردند.

تونی ریاردون ، رئیس اتحادیه خزانه داری ملی (NTEU) به ABC News گفت: “ما سوالات زیادی در مورد نحوه اجرای این سیاست و نحوه حفاظت از حقوق و حریم خصوصی کارکنان داریم.” به نظر می رسد این رویکرد فرایندی را برای کارکنان ایجاد می کند تا داوطلبانه وضعیت واکسیناسیون خود را فاش کنند. “

NTEU نماینده 150،000 کارمند فدرال در 34 بخش و آژانس است. ریاردون گفت ، برای آن دسته از کارمندانی که می خواهند وضعیت واکسیناسیون خود را محرمانه نگه دارند یا تصمیم می گیرند واکسینه نشوند ، “یک پروتکل آزمایش تنظیم می شود.”

فدراسیون کارکنان ملکی آمریکا (AFGE) ، بزرگترین اتحادیه نماینده مقامات فدرال ، گفت که انتظار دارد هر گونه سیاست جدید “قبل از اجرا به درستی با نهادهای مذاکره کننده ما مذاکره شود.”

ریاردون از NTEU گفت: “ما به دنبال جزئیات بسیاری از جنبه های این طرح هستیم.” “ما کار خواهیم کرد تا اطمینان حاصل شود که با کارکنان عادلانه رفتار می شود و این پروتکل بار غیر ضروری را بر دوش آنها قرار نمی دهد.”

NTEU از کاندیداتوری بایدن در انتخابات 2020 حمایت کرد ، مانند AFGE و APWU.

National Nurses United (NNU) ، بزرگترین اتحادیه و انجمن حرفه ای پرستاران ثبت شده در تاریخ ایالات متحده ، همین کار را کرد. آنها بیش از 170،000 عضو را در سراسر کشور ، از جمله برخی از پرستاران BA ، نمایندگی می کنند و در حالی که می گویند واکسیناسیون “حیاتی” است ، آنها می گویند که بیشترین تأکید را بر اهمیت “احترام به نیاز به مکان های پزشکی و مذهبی” دارند.

دبورا برگر ، رئیس NNU به ABC News گفت: “دولت بایدن در تلاش است تا این سوزن را فشار دهد.” شما باید به آن شرایط احترام بگذارید و ادامه دهید. “

حداقل یک فدراسیون اتحادیه ای بزرگتر از بایدن در موضع گیری خود در مورد واکسن فراتر رفته است: ریچارد ترومکو ، رئیس AFL-CIO روز سه شنبه گفت که از دستور کامل واکسن ها حمایت می کند.

ترومکا به C-SPAN گفت: “مهم این است که اگر به سر کار می روید ، باید بدانید چه چیزی در اطراف شما وجود دارد. اگر برگردید و واکسینه نشده اید ، همه افراد در آن شغل در معرض خطر هستند.” “آنچه ما اکنون باید انجام دهیم این است که افراد بیشتری را واکسینه کنیم و من فکر می کنم دستورالعمل یک راه بسیار قابل قبول برای انجام این کار است.”

AFL -CIO بایدن را در دوران نامزدی خود حمایت کرد ، همانطور که یکی از بزرگترین اعضای آن ، فدراسیون معلمان آمریکا (AFT) از آن حمایت کرد – اما این هفته این دو در مسئله دستورات اختلاف نظر داشتند: رئیس AFT رندی وینگارتن گفت پروتکل واکسن باید در محل کار داوری شود

واینگارتن در بیانیه ای قبل از اعلام بایدن گفت: “برای اینکه همه در محل کار احساس امنیت و استقبال کنند ، باید بین کارفرمایان و کارگران مذاکره شود ، نه اینکه مجبور شوند.” پرسنل بهداشتی در زمانی که بسیار مورد نیاز است و زمانی که “سطح کارکنان در حال حاضر از آسیب سال گذشته پایین است.”

بایدن روز پنجشنبه از آمریکایی ها خواست ارزیابی کنند که این وضعیت چقدر فوری است.

بایدن در اعلام این سیاست گفت: “این به معنای واقعی کلمه درباره مرگ و زندگی است.” “این همان چیزی است. شما می دانید ، من می دانم که مردم در مورد آزادی صحبت می کنند. اما وقتی بزرگ شدم ، از مدرسه و از والدینم یاد گرفتم: آزادی و مسئولیت است.”

جردن فلپس ، ABC News ، سارا کولینوفسکی و مولی نگل در تهیه این گزارش مشارکت داشتند.

حق چاپ © 2021 ABC News Ventures Internet.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *