السیسی توسعه پروژه کشاورزی “آینده مصر” را دنبال می کند

[ad_1]

عبدالفتاح السیسی ، رئیس جمهور ، روز چهارشنبه آخرین به روزرسانی های مربوط به پروژه ملی “آینده مصر” را بررسی کرد که هدف آن افزایش سطح زمین های کشاورزی در کشور توسط 500،000 فدران است. این پروژه در محور دابا ، شمال غربی مصر واقع شده است.

السیسی هنگام ملاقات با سرلشکر محمد عباس حلمی ، فرمانده نیروی هوایی ، به این پروژه پرداخت. سرلشکر امیر سید احمد ، مشاور رئیس جمهور در برنامه ریزی شهری ؛ سرلشکر محمد امین ، مشاور رئیس جمهور در امور مالی.

سخنگوی ریاست جمهوری در بیانیه ای گفت ، رئیس جمهور در مورد تحولات فعلی و آتی این پروژه و همچنین تأمین آب برای آبیاری این پروژه در جریان قرار گرفت.

علاوه بر این ، سرلشکر ایهاب الفر ، رئیس هیئت مهندسی نیروهای مسلح. و سرلشکر احمد الشازلی ، رئیس اداره امور مالی نیروهای مسلح ، در این جلسه معرفی شدند.

السیسی کارکنان مربوطه را به اهمیت دستیابی و حفظ نتایج با کیفیت بالا و اطمینان از همه عوامل موفقیت در پروژه راهنمایی کرد.

رئیس جمهور همچنین بر لزوم مشارکت با سرمایه گذاران بخش خصوصی تأکید کرد تا این پروژه عظیم به ارزش افزوده مجموعه ای از پروژه های ملی در زمینه های کشاورزی ، غذا و احیای زمین تبدیل شود.

انتظار می رود این پروژه با افزایش درصد زمین های کشاورزی و فراهم آوردن فرصت های شغلی بیشتر ، به استراتژی ایالت برای ساخت و توسعه کمک کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *