السیسی مصری با قدردانی از آمادگی اساتید ، آکادمی نظامی را بازرسی کرد

[ad_1]

رئیس جمهور مصر در بیانیه ای گفت ، عبدالفتاح السیسی ، رئیس جمهور مصر ، اوایل روز پنجشنبه با حضور چندین پرسنل سطح بالا ، از آکادمی نظامی مصر در قاهره بازدید کرد.

رئیس السیسی در جریان بازدید خود ، تمرینات صبحگاهی انجام شده توسط دانش آموزان ، همراه با تمرینات بدنی و رزمی آنها را مورد بازرسی قرار داد.

پس از حوادث صبح ، رئیس جمهور به دانشجویان تازه پذیرفته شده و خانواده های آنها پیوست. رئیس جمهور السیسی در دیدار خود با آنها ، که در آن او از تلاش های آموزشی آنها تمجید می کرد ، با دانشجویان در مورد تلاش های مختلف امنیتی در این کشور گفتگو کرد ، در حالی که گفت که کشور مصر اعتبار خود را دوباره بدست آورده است.

رئیس جمهور از زمان روی کار آمدن در سال 2014 ، تعداد زیادی بازدید از کالج های نظامی و پلیس را برای بررسی شرایط دانشجویان و تحسین تلاش های آنها انجام داده است.

در اوایل این ماه ، رئیس جمهور السیسی برای بازدید از آموزش فیزیکی و آموزش این دانش آموز ، از کالج پلیس قاهره بازدید غیر منتظره ای را انجام داد.

رئیس جمهور روز پنجشنبه با احترام به روز جهانی اخوان بشر در توییتر خود ، اظهار داشت: امروز جهان یک ارزش انسانی مهم را که ممکن است بیش از هر زمان دیگری به آن نیاز داشته باشیم ، یعنی ارزش برادری انسان ، جشن می گیرد.

وی افزود: “این موقعیت مهم اهمیت گفتگو را برای درک و پذیرش دیگری به ما یادآوری می کند.” تحمل ، عدالت و برابری برای دستیابی به صلح و ثبات. “

رئیس جمهور خاطرنشان کرد که در این زمینه ، نهادها و رهبران مذهبی در مصر تمام تلاش خود را برای بهبود گفتگو بین پیروان ادیان مختلف الهی و افزایش آگاهی از ارزشهای جهانی انجام می دهند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *