السیسی مصری دستورالعمل هایی را برای ایجاد یک سیستم شغلی در سراسر کشور ارائه می دهد

[ad_1]

عبدالفتاح السیسی ، رئیس جمهور مصر روز یکشنبه توسعه سیستم شغلی این کشور را مطابق با سازوکار مرکزی واحد هدایت کرد.

این سازوکار اطمینان حاصل می کند که مدیریت در زمینه معادن سنگ در مصر انجام می شود و اصول روشنی برای روابط سرمایه گذار و دولت به منظور مدیریت منابع طبیعی کشور ایجاد می کند.

سخنان رئیس جمهور السیسی در دیدار با نخست وزیر مصطفی مادبولی ، وزیر نفت و منابع معدنی تارک ال مولا و وزیر توسعه محلی محمود شعاراوی ارائه شد.

سخنگوی ریاست جمهوری باسام رادی گفت که در این جلسه تلاش های دولت برای توسعه بخش معدن و همچنین پروژه ملی تبدیل اتومبیل به گاز طبیعی بحث و گفتگو شد.

رئیس جمهور همچنین توسعه مدیریت و بهره برداری از کامیون های حمل مواد اولیه از معادن سنگی در کشور را هدایت کرد. این امر برای اطمینان از انطباق آنها با استانداردهای ایمنی و ایمنی برای جلوگیری از آلودگی ، زباله و تصادفات جاده ای است.

در این جلسه برنامه ای برای توسعه سیستم شغلی بررسی شد که هدف آن استفاده حداکثری از منابع دولتی است. موجودی کاملی از داده ها صورت می گیرد و یک بستر جغرافیایی الکترونیکی واحد برای کلیه معادن در سراسر کشور ایجاد می شود.

رادی افزود که در این جلسه سخنرانی ای ارائه شد که با تمرکز بر روند کار پروژه ملی تبدیل اتومبیل ها از سوخت های فسیلی به گاز طبیعی بود. وی همچنین نحوه انتقال گاز طبیعی به ایستگاه های سراسر کشور و همچنین تلاش ها برای تبدیل اتومبیل ها برای کار با گاز طبیعی و بنزین را بررسی کرد.

در همین راستا ، رئیس السیسی دستور داده است که تعداد ایستگاه های سوخت در سراسر کشور را برای تأمین اتومبیل با گاز طبیعی افزایش دهد. انتظار می رود این علاوه بر ایجاد فرصت های شغلی جدید برای جوانان ، تلاش های پروژه ملی برای تبدیل اتومبیل به گاز طبیعی را تقویت کند.

رئیس جمهور دستور داده است هر ایستگاه حمل و نقل عمومی به پمپ بنزین مجهز شود تا پاسخگوی تقاضای روزافزون گاز طبیعی برای استفاده در وسایل نقلیه در سراسر کشور باشد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *