انگلیس وعده کمک فوری به خانواده های آسیب دیده از COVID-19 ، قحطی می دهد

[ad_1]

در سراسر جهان ، انگلیس در حال راه اندازی کمک اضطراری جدید 47 میلیون پوندی برای کمک به بیش از 1.3 میلیون انسان آسیب پذیر است که روزانه با تهدید به گرسنگی ، درگیری و اثرات ویروس کرونا (COVID-19) مواجه هستند.

نجات غذا ، غذا ، آب ، واکسیناسیون کودکان و سرپناه به خانواده های فوری در بزرگترین بحران های بشردوستانه از جمله ساحل ، سوریه ، سودان جنوبی ، نیجریه ، سومالی ، اوگاندا ، زیمبابوه ، ونزوئلا و موزامبیک کمک فوری خواهد کرد.

بر اساس آمارهای سازمان ملل در اوایل ماه جاری ، که با همه گیری پیچیده است ، بحران های بشردوستانه در حال تعمیق است. انتظار می رود 235 میلیون نفر در سال آینده به مراقبت های اضطراری احتیاج داشته باشند ، این در حالی است که 175 میلیون نفر در اوایل سال 2020 بودند.

در ماه سپتامبر ، دومینیک راعب ، وزیر امور خارجه انگلیس فراخوانی را برای جلوگیری از گرسنگی صادر کرد و نیک دایر را به عنوان نماینده ویژه انگلیس در امور گرسنگی و امور بشردوستانه منصوب کرد تا این اقدامات را تحریک کند.

راآب گفت: “صدها میلیون نفر از مردم در بزرگترین بحران انسانی در جهان زندگی می کنند ، در معرض تهدید درگیری ، قحطی و ویروس کرونا برای زنده ماندن.” ” از بدتر شدن این بحران های جهانی جلوگیری کنید. “

کمک های اضافی برای انگلستان که روز چهارشنبه اعلام شد ، به ادامه حرکت کمک خواهد کرد و سایر اهدا کنندگان را تحت فشار قرار می دهد تا با بودجه اضافی افزایش یابد. این کشور تجربه بشردوستانه خود را با قدرت دیپلماتیک خود ترکیب می کند تا قوی تر از ویروس کرونا باشد.

با استفاده از صندلی خود در شورای امنیت سازمان ملل متحد خواستار دسترسی انسان دوستانه نجات دهنده زندگی برای همه کسانی است که به آن احتیاج دارند ، انگلیس همچنین تلاش می کند تا کشورها را در قبال تعهدات قانونی بین المللی خود مسئول کند تا کارگران بشردوستانه را قادر به کار کند. بی طرفانه در مناطق درگیری و حمایت از حمایت از غیرنظامیان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *