انگلیس و آفریقا برای ادامه همکاری های تجاری و سرمایه گذاری قوی: وزیر آفریقا در انگلیس

[ad_1]

به گفته جیمز دادریج وزیر امور خارجه آفریقای انگلیس ، انگلیس و آفریقا به ایجاد مشارکت تجاری و سرمایه گذاری قوی ادامه خواهند داد.

در اظهارات طی کنفرانس آنلاین سرمایه گذاری در آفریقا ، سازمان یافته در انگلیس ، که روز چهارشنبه برگزار شد. این اولین کنفرانس بزرگ بین المللی سرمایه گذاری بود که توسط انگلیس به عنوان یک کشور تجارت مستقل راه اندازی شد.

دودریج گفت: “انگلستان و آفریقا به ایجاد مشارکت قوی برای تجارت و سرمایه گذاری ادامه خواهند داد ، ابتدا به این دلیل که ما ارزش های مشترکی داریم.” توافقنامه (AfCFTA). “

وی افزود که وی هفته گذشته با دبیرکل AfCFTA وامکله منه ملاقات کرده و در مورد تأثیر عظیم تجارت درون آفریقایی و همچنین تجارت دوجانبه و جهانی گفتگو کرده است.

“ما به طور فزاینده ای اهمیت محیط طبیعی خود را ، که در آن قاره آفریقا بسیار غنی است ، درک و قدردانی می کنیم ، بنابراین ما باید برای ساخت بهتر و سازگار با محیط زیست سازگارتر از [the novel coronavirus pandemic] COVID-19 ، “دادریج توضیح داد.

میزبانی کنفرانس COP26 در انگلیس مهم است و فرصت های شغلی مشخصی را برای مبارزه با تغییرات اقلیمی فراهم می کند.
وی در پایان گفت: “ما باید فراتر از توسعه همه گیر رشد قاره و فراتر از توسعه خالص بنگریم و به بخش خصوصی نگاه كنیم ، كه رشد كل قاره را به دنبال خواهد داشت.”

وی اشاره کرد که 2020 برای انگلیس و آفریقا سال بسیار سختی است. قبل از COVID-19 ، جهان شاهد رشد کشورهایی مانند اتیوپی ، رواندا ، غنا ، بنین و ساحل عاج بود که سالیانه بسیار بالاتر از 7٪ رشد تولید ناخالص داخلی بودند. در مجموع 15 کشور دیگر به سطوح بالای 5٪ رسیده اند.

دودریج گفت: “آنچه می خواهیم انجام دهیم بازگرداندن كشورها به آن سطح و فراتر از آن است.” “پتانسیل قابل توجهی در آفریقا وجود دارد. وی گفت ، برای من ، رشد آفریقا کاملاً حیاتی است و منافع مستقیمی هم برای قاره و هم برای انگلستان دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *