انگلیس یک میلیارد دلار برای کمک به کشورهای آسیب پذیر در واکسیناسیون علیه COVID-19 جمع می کند

[ad_1]

انگلستان یک میلیارد دلار برای تعهد COVAX Advance Market (AMC) در تهیه واکسن علیه ویروس کرونا (COVID-19) از طریق بودجه سایر اهدا کنندگان جمع کرد.

از این مقدار ، انگلستان 548 میلیون پوند کمک وعده داده است که به توزیع 1 میلیارد دوز واکسن COVID-19 به 92 کشور در حال توسعه در سال 2021 کمک خواهد کرد.

این سرمایه گذاری ضمن جلوگیری از شیوع عفونت در آینده ، به بهبودی ویروس و جلوگیری از شیوع عفونت در آینده کمک خواهد کرد. انگلستان از بودجه خود برای کمک ، تخصص علمی و اهرم های دیپلماتیک برای تقویت سلامت جهانی در کشورهای جهان استفاده می کند.

در مصر ، انگلیس اخیراً 1 میلیون پوند از طریق سازمان بهداشت جهانی (WHO) متعهد شده است تا از ظرفیت دولت مصر برای پاسخ سریع ، نظارت و کنترل عفونت های COVID-19 پشتیبانی کند.

اعلام صندوق چند میلیارد دلاری همزمان با سفر سه روزه مجازی دبیرکل سازمان ملل به عنوان بخشی از جشن پادشاهی انگلیس از لندن است.شما سالگرد.

گوترش در سفر خود با نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون و وزیر امور خارجه دومنیک راعب دیدار کرد. وی همچنین در یک مراسم یادبود با لرد احمد ، وزیر آسیای جنوبی و مشترک المنافع انگلیس در وزارت امور خارجه ، جامعه و توسعه و نمایندگان جامعه مدنی شرکت کرد.

در گردهمایی برای تجلیل از دستاوردهای WHO ، شرکت کنندگان در مورد چگونگی تقویت و تقویت همکاری بین المللی در زمینه هایی مانند جنسیت و بهداشت بحث کردند.

راآب گفت ، “مناسب است که در 75 سالگیشما سالگرد سازمان ملل متحد ، انگلیس با متحدان ما در تلاش است تا یک میلیارد دوز واکسن ویروس کرونا در دسترس کشورهای آسیب پذیر قرار دهد. “

وی افزود: ما فقط در صورت ایمن بودن از شر این ویروس در امان خواهیم بود ، بنابراین روی راه حل جهانی یک مسئله جهانی متمرکز شده ایم.

گوترش به نوبه خود گفت: “در این زمان آشفتگی جهانی ، من افتخار می کنم که به منظور بزرگداشت این مناسبت ، تجدید قوا برای مقابله مشترک با چالش های جهانی و تجلیل از کشوری که نقش مهمی در ایجاد که امروزه به عنوان یک کشور عضو تعیین کننده باقی مانده است ، حداقل در آستانه COP26 در گلاسگو. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *