ایالات متحده قادر به سخنرانی درباره حقوق بشر در مصر نیست: یک نماینده مجلس

[ad_1]

به گفته هشام حسین ، نماینده مجلس ، که به عنوان دبیر کمیته پیشنهادها و شکایات مجلس نمایندگان فعالیت می کند ، ایالات متحده قادر به سخنرانی درباره حقوق بشر در مصر نیست.

حسین افزود مصر کشوری مستقل است که دخالت خارجی در امور داخلی خود را نمی پذیرد. وی گفت: سیاست خارجی مصر بر اساس اصل احترام متقابل طرفین و عدم مداخله در امور دیگران است.

این نماینده مجلس دولت ایالات متحده را به دست داشتن در تعداد زیادی نقض حقوق بشر طی چند دهه گذشته متهم کرد و افزود که این کشور بیشترین سهم را در بین نقض حقوق بشر از هر کشور در جهان دارد.

وی با بیان اینکه نهادهای دولتی آمریکا سیاست نفرت انگیز نژادپرستی را دنبال می کنند ، افزود: کافی است بگویم که قتل های نژادپرستانه علیه شهروندان آفریقایی-آمریکایی در سال 2014 تاکنون حدود 10 واقعه را به خود اختصاص داده است.

وی افزود: ایالات متحده كه می خواهد به ما درس حقوق بشر بیاموزد ، در واقع همان كشوری است كه در حادثه های وحشتناك شكنجه در زندانهای ابوغریب و زندان گوانتانامو دست داشته است. [Bay]بدون چشمک زدن. “

حسین گفت هرج و مرج آخرین انتخابات ایالات متحده “دروغ دموکراسی آمریکایی را کاملاً منفجر می کند” و آن را برابر با انتخابات عقب مانده ترین کشورهای جهان سوم می داند.

این نماینده مجلس توضیح داد که استفاده از کلمات به عنوان بازداشت سیاسی و از جمله برای حمله به مصر کاملاً غیرقابل قبول است.

وی گفت: ما می توانیم در مورد دیگران و سیاست های آنها صحبت کنیم ، اما ثابت های سیاسی ما این را قبول ندارند و دیگران باید به این ثابت ها احترام بگذارند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *