بارکویوس مینگو ، مدافع پیشین خرس های شیکاگو به دلیل بدحجابی با یک کودک بازداشت شد

[ad_1]

شاهین های آتلانتا باركیوئیل مینگو خط مركز را روز شنبه آزاد كردند كه وی به اتهام ارتباط جنسی ناشایست با كودكان در تگزاس دستگیر شد.

پلیس آرلینگتون گفت مینگو روز پنجشنبه با یک مجازات جنایی درجه دو دستگیر شد که طبق قوانین تگزاس حداکثر مجازات 20 سال زندان را در بردارد. طبق قانون مجازات ایالتی ، این اتهام مربوط به ارتباط جنسی با شخص زیر 17 سال یا ایجاد ارتباط جنسی با کودک است.

در بیانیه پلیس آرلینگتون آمده است که آژانس نمی تواند اطلاعات بیشتری را در مورد تحقیقات ارائه کند ، با اشاره به “ماهیت اتهامات و سن قربانی” پلیس گفت مینگو تسلیم شد.

این تیم اواخر شنبه شب در بیانیه ای گفت: “پس از اعلام اتهامات باركیویل مینگو امروز و جمع آوری اطلاعات در مورد این موضوع ، شاهین های آتلانتا قرارداد وی را فسخ كردند.”

وكیل مینگو ، لوكاس گارسیا ، در بیانیه ای كه به تعدادی از سایتها داده شد ، این ادعاها را “كاملاً بی اساس” خواند.

گارسیا گفت: “در این مرحله ، کشور ما اطلاعات بسیار کمی دارد.” “آنچه ما می دانیم این است كه این ادعاها مربوط به بیش از دو سال پیش است و كاملاً خلاف واقع است. آقای مینگو قربانی یك ادعای كاذب شده است و ما معتقدیم كه این انگیزه از طریق پول یا برخی از انگیزه های دیگر بوده است.”

به گفته شهرستان تارانتو ، مینگو روز جمعه با پرداخت 25000 دلار اوراق بهادار آزاد شد.

در ماه مارس ، مینگو با شاهین قرارداد یک ساله امضا کرد. انتخاب دور اول کلیولند براونز 2013 از زمان معامله با نیو انگلند پاتریوتس در سال 2016 در سراسر NFL دنبال می شود و در 5 فصل گذشته برای پنج تیم مختلف از جمله خرس های شیکاگو در سال 2020 بازی کرده است.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.

حق چاپ © 2021 ESPN مشاغل اینترنتی. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *