بازده CTA 56 درصد کمتر از همه گیر COVID است ، نگرانی موتورسواران در مورد ماسک صورت

[ad_1]

شیکاگو (WLS) – کانتینرهای CTA از ابتدای سال تاکنون با رشد مجدد شهر و واکسیناسیون بیشتر افراد رشد قابل توجهی داشته اند.

راتا لامب به CTA گفت: “افراد زیادی وجود دارند و دیدن شما بسیار خوب است. من از دیدن زنده شدن شهر خوشحالم.”

این به سطح قبل از همه گیری نزدیک نیست ، اما طبق CTA ، سواری از ابتدای سال 56 درصد افزایش یافته است. آنها اکنون 4 میلیون سفر در هفته مشاهده می کنند و استفاده از قطار در مقایسه با ارتفاع همه گیری ، به ویژه سفر به خروس ، به سرعت در حال رشد است.

کاترین حسینسکی سخنگوی CTA گفت: “افزایش تعداد مشتریان بیش از 55٪ از ابتدای سال در واقع بازتابی از نقش حیاتی حمل و نقل عمومی در بهبود اقتصادی مناطق است.”

با توجه به CTA ، با رانندگی در ماه ژوئن به طور متوسط ​​600000 سفر هفته ، برخی از موتورسواران گفتند که نگران اجرای دستور COVID و ماسک فدرال در حمل و نقل عمومی هستند.

کارسون گفت: “این باعث نگرانی من در مورد این موضوع می شود ، من دروغ نمی گویم زیرا می دانم این تعداد کاهش یافته است ، اما این باعث می شود که آیا نحوه عمل این افراد – پوشیدن ماسک خود – آیا می تواند دوباره برگردد؟” چاوز

CTA گفت: با توجه به اعمال ماسک ، رانندگان اتوبوس و متصدیان قطار می توانند از شما بخواهند ماسک بزنید ، یادآوری صدا در اتوبوس ها و قطارها ، علائم نصب شده روی سکوهای ایستگاه و اتوبوس ها ، و همچنین ماسک های رایگان برای سواران یک.

حسینسکی گفت: “در واقع ، تمرکز ما در تحقق این ماموریت از طریق تلاش برای آموزش و آگاهی در سیستم ما است.”

و اگر ماسک نداشته باشید نمی توانید از سفر منع شوید.

آلدرمن ، لشکر 44 ، تام تونی گفت: “این غیرممکن است. آنها نیز درگیری را نمی خواهند ، زیرا شما هرگز نمی دانید که آنها جز نقاب چه چیز دیگری دارند که مسئله ایمنی دیگری است.”

اما تونی گفت که او معتقد است اکثر مردم در حمل و نقل عمومی از نقاب خود استفاده می کنند. و ما این را حکایت می دیدیم ، چند ساعتی را از سکوی CTA و ایستگاه های اتوبوس در Lakeview صرف کردیم.

“من فکر می کنم مردم هنوز هم با این کار بسیار خوب عمل می کنند. خواهید دید وقتی من در اتوبوس یا قطار هستم ، یک یا دو نفر را می بینید که معمولاً ماسک نمی زنند ، اما من می گویم بیشتر مردم هنوز از قوانین پیروی می کنند. ” گوشت بره.

حق چاپ © 2021 WLS-TV. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *