بانک مرکزی مصر در حال گسترش ابتکارات خود برای پشتیبانی از ارائه دهندگان خدمات سفر فردی تا ژوئن استبانک مرکزی مصر (CBE) تصمیم گرفته ابتکارات خود را در حمایت از غیر پیمانکاران ، اعم از شرکت های خصوصی یا مسافرتی ، برای شش ماه دیگر گسترش دهد.

بر اساس بیانیه CBE در روز دوشنبه ، این بدان معناست که این دو طرح اکنون در 30 ژوئن 2021 پایان می یابد. این برنامه برای دستیابی به اهداف مورد نظر و پشتیبانی بیشتر از هرچه بیشتر مشتریان پیش فرض ارائه شد.

این ابتکارات افراد با بدهی زیر 10 میلیون EGP ، بدون بازده حاشیه ای را شامل می شود ، از جمله افرادی که به همین دلیل علیه آنها مراحل قانونی دارند.

بر اساس این ابتکار عمل ، متخلف از لیست سیاه بانک ها حذف می شود و در صورت پرداخت 50٪ یا بیشتر بدهی ، کلیه پرونده های قضایی علیه آنها در دادگاه ها ساقط می شود. این امر با گردش پول و نظرسنجی بانک تعیین می شود.

این ابتکار همچنین به کسانی که در بخش گردشگری کار می کنند و 10 میلیون EGP یا بیشتر بدهی دارند ، بدون بازدهی حاشیه ای اعم از اینکه در این زمینه با رویه های قانونی روبرو هستند یا نه ، نیز ارائه شده است.

این امر همچنین آنها را از لیست سیاه خارج کرده و از طرح دعوی علیه آنها چشم پوشی می کند ، مشروط بر اینکه مشتری 50٪ یا بیشتر بدهی را پرداخت کند.

گسترش ابتکارات ، دستورالعمل های رئیس جمهور عبدالفتاح السیسی را اجرا می کند که برای اجرا به دولت و CBE داده شده است. آنها به عنوان یک بسته نجات برای حمایت از اقتصاد ، کاهش اثرات بیماری همه گیر ویروس کرونا (COVID-19) و تسهیل روشهای پیش فرض برای مشتریان عمل می کنند.

آنها همچنین به برخی از مشتریان این امکان را می دهند که علاوه بر ادغام مجدد آنها در فعالیت های اقتصادی ، معاملات خود با بانک ها را از سر بگیرند.

این مشتریان مجاز به بدست آوردن شرایط جدید اعتباری و افزایش ظرفیت تولید خود هستند که به احیای اقتصاد ملی کمک می کند. به عنوان بخشی از این ، هدف این ابتکارات حفظ مزایای اصلاحات اقتصادی ، به ویژه با توجه به ادامه اثرات همه گیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *