بانک مرکزی مصر در حال گسترش ابتکارات خود برای پشتیبانی از ارائه دهندگان خدمات سفر فردی تا ژوئن است

[ad_1]

بانک مرکزی مصر (CBE) تصمیم گرفته ابتکارات خود را در حمایت از غیر پیمانکاران ، اعم از شرکت های خصوصی یا مسافرتی ، برای شش ماه دیگر گسترش دهد.

بر اساس بیانیه CBE در روز دوشنبه ، این بدان معناست که این دو طرح اکنون در 30 ژوئن 2021 پایان می یابد. این برنامه برای دستیابی به اهداف مورد نظر و پشتیبانی بیشتر از هرچه بیشتر مشتریان پیش فرض ارائه شد.

این ابتکارات افراد با بدهی زیر 10 میلیون EGP ، بدون بازده حاشیه ای را شامل می شود ، از جمله افرادی که به همین دلیل علیه آنها مراحل قانونی دارند.

بر اساس این ابتکار عمل ، متخلف از لیست سیاه بانک ها حذف می شود و در صورت پرداخت 50٪ یا بیشتر بدهی ، کلیه پرونده های قضایی علیه آنها در دادگاه ها ساقط می شود. این امر با گردش پول و نظرسنجی بانک تعیین می شود.

این ابتکار همچنین به کسانی که در بخش گردشگری کار می کنند و 10 میلیون EGP یا بیشتر بدهی دارند ، بدون بازدهی حاشیه ای اعم از اینکه در این زمینه با رویه های قانونی روبرو هستند یا نه ، نیز ارائه شده است.

این امر همچنین آنها را از لیست سیاه خارج کرده و از طرح دعوی علیه آنها چشم پوشی می کند ، مشروط بر اینکه مشتری 50٪ یا بیشتر بدهی را پرداخت کند.

گسترش ابتکارات ، دستورالعمل های رئیس جمهور عبدالفتاح السیسی را اجرا می کند که برای اجرا به دولت و CBE داده شده است. آنها به عنوان یک بسته نجات برای حمایت از اقتصاد ، کاهش اثرات بیماری همه گیر ویروس کرونا (COVID-19) و تسهیل روشهای پیش فرض برای مشتریان عمل می کنند.

آنها همچنین به برخی از مشتریان این امکان را می دهند که علاوه بر ادغام مجدد آنها در فعالیت های اقتصادی ، معاملات خود با بانک ها را از سر بگیرند.

این مشتریان مجاز به بدست آوردن شرایط جدید اعتباری و افزایش ظرفیت تولید خود هستند که به احیای اقتصاد ملی کمک می کند. به عنوان بخشی از این ، هدف این ابتکارات حفظ مزایای اصلاحات اقتصادی ، به ویژه با توجه به ادامه اثرات همه گیر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *