بانک ملی مصر با 480 میلیون EGP 24٪ سهام خدمات مالی امان را به دست می آورد

[ad_1]

بانک ملی مصر (NBE) در معامله ای به ارزش 480 میلیون EGP 24٪ از سهام امان را برای خدمات مالی غیر بانکی به دست آورده است.

این خرید پس از آن انجام شد که NBE دو قرارداد خرید سهام و یک قرارداد سهامدار برای مهر و موم قرارداد را امضا کرد.

هشام اوکاشا ، رئیس NBE گفت که هدف این بانک سرمایه گذاری در این شرکت برای کمک به یکی از بزرگترین شرکت های خدمات مالی غیر بانکی در کشور است. این تلاشها همچنین به منظور به حداکثر رساندن نقش بانک در حمایت از پرداخت الکترونیکی (پرداخت الکترونیکی) ، خدمات مالی و فعالیتهای تأمین مالی پروژه های خرد است.

اوکاشا افزود که این مرحله گامی مهم برای گسترش فرهنگ پرداخت های الکترونیکی و کاهش معاملات پول توسط بانک است. همچنین اطمینان حاصل خواهد کرد که NBE به شرکت های آینده دار مانند Aman کمک می کند.

از طرف خود ، مداح خلیل ، رئیس امان گفت که ورود NBE به عنوان سهامدار در امان یک دارایی مهم برای عملکرد شرکت به عنوان بزرگترین بانک فعال در بازار مصر است.

یحیا ابوالفتو ، معاون رئیس NBE گفت که تمایل بانک برای دستیابی به سهامی در امان یکی از سرمایه گذاری های استراتژیک این بانک است. وی افزود: مذاکرات با موفقیت به پایان رسید و هر دو طرف به اهمیت مشارکت اعتقاد داشتند.

احمد السید ، رئیس گروه مدیریت سرمایه گذاری و دارایی NBE ، گفت که این معامله در راستای استراتژی سرمایه گذاری این بانک برای متنوع سازی موسسات مالی غیر بانکی و خدمات پرداخت آن است.

ماتوک و باسیونی برای مشاوره حقوقی ، به عنوان مشاور حقوقی با خدمات مشاوره مالی Grant Thornton در کار ارزیابی بانک ملی مصر فعالیت داشتند.

مشاور نخبگان همچنین ارزیابی را انجام داد ، و Pharos IPO Promotion and Coverage به عنوان مشاور مالی فروشنده فعالیت می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *