بانک کشاورزی مصر 6.3 میلیارد EGP بدهی بد برای 238،000 کشاورز تسویه خواهد کرد

[ad_1]

بانک کشاورزی مصر (ABE) از ابتکاری برای تسویه EGP 6.3 میلیارد بدهی بد متعلق به حدود 328000 مشتری بد در بانک خبر داده است.

این طرح امکان تسویه حساب کامل و کامل کارنامه وامهای غیرفعال بانک را فراهم می کند که مبلغی در حدود 6.3 میلیارد EGP است. این شامل بدهی اصلی کل حدود 3،9 میلیارد EGP و بازده کل انباشته حدود 2،4 میلیارد EGP مدیون کشاورزان است.

این مرکز بر صدها هزار کشاورز کوچک متمرکز است و بخشی از حمایت از بخش کشاورزی مصر است.

هدف این طرح این است که مشتریان مردد بخش کشاورزی را قادر به برخورد مجدد با بخش بانکی و اطمینان از بازگشت آنها به کار و تولید کند. این کار به روشی انجام می شود که به ایجاد فرصت های درآمد بیشتر و فرصت های شغلی کمک می کند.

اجرای نهایی کل بدهی برای مشتریانی که بدهی اولیه آنها 25000 EGP یا کمتر است ، همراه با کلیه درآمد تعلق گرفته پس از پیش پرداخت انجام می شود. علاوه بر این ، مشتریان از لیست سیاه بانک مرکزی مصر (CBE) و شرکت تحقیق اعتباری مصر I-Score حذف خواهند شد.

همچنین مشتریان در صورت وجود می توانند از معافیت کلیه موارد بین بانک و مشتری استفاده کنند. کل ذینفعان درگیر در این بخش از طرح حدود 307،000 مشتری است که بیشتر آنها کشاورزان کوچک هستند.

کل اصل بدهی های بازپرداخت شده توسط این مشتریان در حدود 415 میلیون EGP است ، علاوه بر درآمد که در حدود 226 میلیون EGP است.

براساس این ابتکار ، 50٪ از بدهی همچنین برای مشتریانی که به طور پیش فرض دارند ، که بدهی آنها بین 25000 EGP و 10 میلیون EGP است ، هم برای اشخاص و هم برای شرکت ها کاهش می یابد. این درصورتی اتفاق می افتد که مشتری 50٪ بدهی اولیه را پرداخت کند ، در حالی که تمام اظهارنامه ها را رها می کند و از همه موارد صرف نظر می کند.

کل سرمایه ذینفعان مشمول این بخش از مشتریان حدود 21000 EGP ، با کل بدهی اصلی حدود 3،5 میلیارد EGP ، علاوه بر بازده ، که حدود 2،2 EGP است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *