با لغو سفر در آخر هفته 4 ژوئیه ، تا زمانی که شرکت های هواپیمایی برای مقابله با تقاضا تلاش می کنند ، تأخیرها بیشتر می شود

[ad_1]

شیکاگو (WLS) – تعطیلات آخر هفته تعطیلات به سرعت در حال نزدیک شدن است ، انتظار می رود 3.5 میلیون نفر کنار بروند ، اما با توجه به تلاش شرکت های هواپیمایی برای کنار آمدن با موج سفر ، لغو و تأخیرها در حال جمع شدن است.

جو بولز که به کارولینای شمالی سفر می کرد ، گفت: “ما سوار پرواز می شویم و آنها به ما می گویند که سوخت وجود ندارد.” “و خلبان به خط می رود و می گوید:” این 30 بار برای اولین بار است که به من می گویند سوخت وجود ندارد.

بولس روز دوشنبه از مونتانا پرواز کرد. وی پس از دور زدن کانزاس سیتی و از دست دادن ارتباط با اوهار ، هیچ تصوری از زمان سوار شدن به هواپیما برای خانه ندارد. و او تنها نیست؛ جوئل و کریستال هرناندز پس از هوای سخت باعث از دست رفتن رابطه شان در شیکاگو بدون چمدان می شوند.

آنها ، از جمله فرزندانشان ، در حال حاضر برای بازگشت به ساکرامنتو بلیط هایی دارند که باید دوباره رزرو کنند.

خوزه هرناندز گفت: “ما آماده هستیم و سعی می کنیم ببینیم آیا فقط می توانیم برای روز پنجشنبه چیزی رزرو کنیم ، زیرا این پرواز بعدی است.”

از آنجا که پرواز از دست رفته آنها مربوط به سفر بود ، این زوج اکنون با تمام هزینه های غذا ، هتل و حمل و نقل در ارتباط هستند. اما چه خبر است؟ حتی پیش از هوای دشوار هفته گذشته ، شرکت های هواپیمایی به طور پیشگیرانه صدها پرواز را لغو کردند.

جو شویترمن گفت: “بازیابی مسافرت های هوایی آنقدر سریع اتفاق افتاده است که شرکت های هواپیمایی در تلاشند پروازهای کافی در هوا داشته باشند ، بدون اینکه نیروی کار اغلب از آن پشتیبانی کند. شما چند طوفان می اندازید و این خدمه پشتیبان در آنجا نیستند.” دانشگاه دپول

و پس از آن چه؟ خط مشی هر شرکت هواپیمایی متفاوت است ، اما به طور کلی اکثر شرکت های هواپیمایی در صورت لغو پرواز ، قیمت کامل بلیط را بازپرداخت می کنند یا تأخیر بیش از یک ساعت مشخص است. مسافران همچنین حق دارند از پیشنهاد اولیه شرکت هواپیمایی خودداری کنند.

شویترمن هشدار داد: “ممکن است اولین انتخاب برای شما بهترین نباشد.” “نتیجه نهایی این است که شما می توانید یک تماس تلفنی برقرار کنید ، در صف بایستید یا از وب سایت برای انجام این کار خود استفاده کنید.”

اگر برای تعطیلات آخر هفته 4 جولای در سفر هستید ، حتماً هشدارهای سفر هواپیمایی را بر روی تلفن خود فعال کنید تا در صورت دریافت لغو یا تاخیر قابل توجه ، بتوانید بلافاصله بدون نیاز به اتلاف وقت در فرودگاه ، رزرو کنید.

حق چاپ © 2021 WLS-TV. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *