با پیشبرد طرح افتتاحیه ایلینوی ، رستوران های منطقه شیکاگو به شدت اجاره می کنند. کاخ سفید تبلیغ رشد شغل را می دهد

[ad_1]

شیکاگو (WLS) – از آنجا که مشاغل شیکاگو و ایلینوی آماده افتتاح کامل در هفته آینده هستند ، برخی از آنها می ترسند که نتوانند با تقاضا مطابقت داشته باشند ، زیرا آنها به شدت تلاش می کنند تا کارگران خود را استخدام کنند.

جودی اگی ، صاحب Jefferson Tap and Grille در West Loop ، گفت: “در حال حاضر ، پرسنلی که من دارم 12 ، 14 ساعته کار می کنم ، دو برابر ، پشت به پشت”.

ایگی گفت: یافتن کارگران ، حتی با تقویت اقتصاد ، هرگز دشوارتر نبوده است.

ایگی گفت: “این واقعاً غیرقابل کنترل می شود و من کارمندانم ، کارکنان خود را می سوزانم.”

اگی گفت که از اینکه تجارتش از بیماری همه گیر COVID-19 جان سالم به در برده سپاسگزار است و منتظر افتتاح کامل این شهر در هفته آینده بود ، اما هنوز مجبور بود هر روز زودتر تعطیل شود زیرا هیچ کارمندی برای باز ماندن در آنجا نبود.

اگی گفت: “ما کارکنان کافی در زمین نداریم ، در آشپزخانه کارکنان کافی نداریم ، بنابراین صبر حرف روز است.”

این ترس نه تنها در شیکاگو ، بلکه در خرده فروشی ها و رستوران های حومه La Grange ، که برای کارگران ناامید کننده است نیز وجود دارد. تقریباً هر مشاغلی در مرکز شهر اجاره داده می شود.

جان روت ، مالک Hortons Home Lighting & Ace Hardware ، گفت: “ما به دنبال انواع کمک ها هستیم. ما به دنبال نیمه وقت هستیم ، ما به دنبال تمام وقت هستیم.”

کاخ سفید دستاوردهای بزرگ در بخش های رستوران و هتل را برجسته کرده است ، در حالی که اذعان دارد بازگشت به وضعیت جدید حتی اگر هفته آینده کشور کاملاً افتتاح شود ، زمان بر است.

جارد برنشتاین ، مشاور اقتصادی کاخ سفید گفت: “اقتصاد از ابتدا نمی رود و با سرعت 60 مایل در ساعت متوقف می شود. ماهها طول می کشد ، حتی ممکن است بعضی از مناطق را نیز به طول انجامد.”

با این حال سخنگوی کاخ سفید از س aboutال در مورد اینکه آیا مزایای بیکاری اضافی بر استخدام تأثیر می گذارد ، اجتناب می کند.

در همین حال ، در حومه شهر بروین ، Juice Vibe Bar برای تأمین تقاضا به اعضای خانواده و چندین فارغ التحصیل اخیر متکی است.

میشل مارتینز ، مدیر Juice Vibe Bar گفت: “ما در واقع سعی در جذب افراد بیشتر داریم.”

حق چاپ © 2021 WLS-TV. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *