برنامه مفصل ارتقا Egypt مصر و سودان برای پروژه های جوانان

[ad_1]

وزیر تجارت و صنعت مصر ، نوین گیمه ، جزئیات برنامه مشترک کار مصر و سودان را که برای پیشبرد پروژه های جوانان تنظیم شده بود ، فاش کرد.

این برنامه با هماهنگی بین آژانس توسعه شرکت های کوچک و متوسط ​​(MSMEDA) که گاما مدیر اجرایی آن است و وزارت صنعت و تجارت در سودان تنظیم شده است.

این یک یادداشت تفاهم (تفاهم نامه) امضا شده بین دو کشور و هدف آن حمایت از بخش های کوچک و متوسط ​​(SME) ، به ویژه صنایع دستی و میراث است.

این اطمینان خواهد داد که صاحبان این مشاغل از خدمات واقعی و ملموس در هر دو کشور بهره مند می شوند.

گاما گفت كه توافق شده است كه تعدادي از مسيرهاي كليدي از جمله فراهم كردن امكانات لازم براي برقراري مشاركت بين شركت هاي خرد ، كوچك و متوسط ​​(SME) در دو كشور توضيح داده شود. پیش بینی می شود این امر باعث افزایش تجارت و کمک به دارندگان این پروژه ها در فروش بیشتر محصولات خود شود.

دو کشور برای شناسایی مشکلات و موانع پیش روی این پروژه ها بازدیدهای دوره ای ترتیب می دهند و تجربیات خود را بین کشورهای مصر و سودان به اشتراک می گذارند.

آنها همچنین تجربه MSMEDA را در حمایت و توسعه بخش SME ارائه می دهند. این حمایت به صورت تسهیل مراحل راه اندازی SME ها از طریق مراکز فروش یک طرفه است. همچنین مشارکت در تعریف قانون حاکم بر کار بخش SME را به گونه ای تشویق می کند که استقرار آسان و دسترسی به خدمات مختلف را تضمین می کند.

گاما افزود که این برنامه کاری همچنین شامل انتقال تجربه MSMEDA به طرف سودانی در اجرای برنامه های خاص برای توسعه شرکت های آموزش کوچک است. همچنین به بررسی امکان اجرای آنها در سودان کمک خواهد کرد.

این شامل برنامه های کارآفرینی است که هدف آنها آشنایی جوانان با دانش راه اندازی این پروژه ها و تهیه برنامه های کاری و مطالعات امکان سنجی است.

این امر علاوه بر بررسی تجربیات آژانس در اجرای پروژه یک دهکده ، یک محصول است که متکی به فراهم آوردن فرصت های شغلی با استفاده از منابع طبیعی موجود در محیط محلی است. در عین حال ، این پروژه ضمن کمک به آنها در توسعه و بازاریابی محصولات خود ، از روستاها و جوامع صنعتی و تولیدی آنها نیز پشتیبانی می کند.

همکاری بین دو کشور شامل ارائه تجربه آژانس در فعال سازی و راه اندازی سیستم های شکایت علاوه بر خدمت به صاحبان SME یا جوانان مایل به راه اندازی پروژه ها است.

این همکاری شامل انتقال تجربه پیشگام مصر در تبدیل وسایل نقلیه از سوخت های سنتی به گاز طبیعی و تأثیر اقتصادی این مرحله است. این مرحله موجب تشویق پس انداز مالی صاحبان مشاغل کوچک به ویژه در زمینه حمل و نقل و توزیع محصولات آنها می شود.

گاما گفت MSMEDA تلاش خواهد کرد تا از تجارب کشور سودان در زمینه صنعتی سازی کشاورزی و بسیاری از صنایع دستی بهره ببرد.

به نوبه خود ، تارک شاش ، معاون مدیر اجرایی MSMEDA ، گفت که برنامه کاری وی شامل تمرکز بر توسعه بخش میراث در هر دو کشور است. این کار از طریق تبادل تجربه و تجربه در توسعه صنایع دستی و صنایع دستی متمایز انجام خواهد شد.

علاوه بر این ، این طرح شامل تكیه بر ایجاد و راه اندازی دستگاه های جوجه كشی میراث برای فراهم آوردن محیط مناسب برای رشد آنها است. نمایشگاه های مشترک متخصص در زمینه محصولات میراث متمایز نیز برگزار خواهد شد.

شاش افزود که این به صاحبان پروژه ها کمک می کند تا بازاریابی محصولات خود را گسترش دهند و صنعتگران را با انواع صنایع دستی و روش های تولید آنها آشنا کنند.

وی گفت: MSMEDA تجربیات خود را در زمینه بسیج منابع مالی در همکاری با نهادهای مختلف بین المللی برای ارتقا promote بخش تجارت کوچک به طرف سودانی منتقل خواهد کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *