بزرگترین نمایشگاه زنان شیکاگو به تجارت سیاه اجازه می دهد تا رونق بگیرد

[ad_1]

شیکاگو (WLS) – بزرگترین نمایشگاه کشور برای زنان سیاه پوست درهای خود را برای تعطیلات آخر هفته در مکان مکمرک شیکاگو باز کرد.

کیم فاکس ، وکیل شهرستان کوک ، می گوید: “برای اینکه بتوانیم دوباره در این فضا ، در این زمان ، در کنار هم باشیم تا زیبایی ، درخشش و شجاعت زنان سیاه پوست را جشن بگیریم.”

امسال ، این نمایش بیست و ششمین سال خود را در شیکاگو جشن می گیرد ، که اگر COVID سال گذشته سه بار این رویداد را لغو نکرده بود ، بیست و هفتمین سال بود.

مری گرین ، بنیانگذار و بنیانگذار نمایشگاه زنان سیاه گفت: “می دانید ، شگفت انگیز بود که همه این مشاغل و همه شرکت ها گرد هم آمدند تا بخشی از نمایش باشند.” “اما حتی شگفت انگیزتر این است که امروز روزی است که ما دستور استفاده از ماسک را داریم که دوباره شروع می شود.”

صدها نفر در اولین روز نمایشگاه زنان سیاهپوست در روز جمعه حضور یافتند و انتظار می رفت بازدیدکنندگان بیشتری در آخر هفته از آنها بازدید کنند.

پرواز هنری می گوید: “من همیشه هیجان زده ام که بیرون بروم و ببینم محصولات جدید اینجا چیست و فقط خواهر و برادری را ببینم.”

سازمان دهندگان گفتند که Black Expo Expo شامل بیش از 400 غرفه دار ، هنرمندان ملی و محلی ، بحث های پنل و همچنین 40 سمینار مختلف و بیشتر خواهد بود.

مرتبط: شیکاگو ما: ماه تجارت مشکی

گرین گفت: “سرگرمی فوق العاده ، مد نشان می دهد. موسیقی رقص ، چیزی برای پیر و جوان.”

گرین گفت که جنبه منحصر به فرد امسال تمرکز بر سلامت و COVID از جمله آزمایش است.

او می گوید: “ما حتی یک ایستگاه واکسیناسیون در اینجا داریم ، هرگز چنین چیزی وجود نداشته است.” “پنج سازمان وجود دارد که برای تزریق واکسن علیه کووید گرد هم آمده اند ، هر سه سازمان. اگر شما یکی ندارید ، می توانید واکسن دریافت کنید.”

رویداد توانمندسازی در تعطیلات آخر هفته در حال حاضر اولین شرکت کنندگان ، جانرای استورز را تحت تأثیر قرار داده است.

استوورز گفت: “فقط انرژی ، عشق ، حمایت.” “ما کاملاً به حمایت نیاز داریم. ما باید کاملاً اطمینان حاصل کنیم که تجارت سیاه ما رونق دارد و ما برای ماندن در اینجا هستیم.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد رویداد ، مراجعه کنید وب سایت Black Women Expo.

حق چاپ © 2021 WLS-TV. همه حقوق محفوظ است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *