بیمارستان های کلئوپاترا قصد دارند درآمد خود را با 25٪ -30٪ رشد آلی افزایش دهند

[ad_1]

گروه بیمارستانهای کلئوپاترا (CHG) بر رشد درآمد 25٪ -30٪ به صورت سالانه (به صورت سالانه) متمرکز شده است که از رشد ارگانیک ، کلینیک ها و مرکز IVF آن حاصل می شود.

این گروه همچنین بر روی برنامه های توسعه تجارت عادی خود تمرکز خواهد کرد و فرصت های جذاب ادغام و ادغام را به دست می آورد ، عمدتا در چارچوب آنچه CHG در سال 2020 به دست نیاورد.

CHG تلاش می کند تا استراتژی رشد حجم و قیمت خود ، ترکیبی مطلوب از موارد و ایجاد مراکز تعالی را ادامه دهد. با توجه به ضعف پایه در سه ماهه دوم (Q2) سال 2020 ، مدیریت شرکت انتظار رشد حجم حدود 10٪ در سال 2021 را دارد.

بیمارستان های القاطب و کوئینز به عنوان تسهیلات درمانی برای بیماران مبتلا به ویروس کرونا (COVID-19) حداقل برای سه ماهه اول و دوم سال 2021 به کار خود ادامه خواهند داد. -بیمارستان Qatib به عنوان یک بیمارستان عمومی به خدمات خود باز خواهد گشت.

این اطمینان خواهد داد که نیازی به وقفه در عملیات در بیمارستان کوئینز نیست و بر رهنمودهای تلفیقی رشد درآمد تأثیری نخواهد داشت.

در سمت حاشیه ، CHG همچنان بر دستیابی به کارایی و بهبود حاشیه تمرکز دارد. در سال 2021 ، سرمایه گذاری متمرکز بر بهبود و ارتقا elect الکترومکانیکی خواهد بود که در سالهای آینده هزینه های سرمایه پایین تری به دنبال خواهد داشت.

از نظر پتانسیل خرید گروه بهداشتی درمانی آلامدا ، CHG این معامله را تحولی می داند که به بیمارستان های کلئوپاترا امکان می دهد تعداد تخت ها را دو برابر کند. همچنین اطمینان حاصل خواهد کرد که می تواند ارزش EBITDA را دو برابر کند ، در حالی که امکان تقسیم بندی بیشتر بیماران و گسترش پوشش جغرافیایی را فراهم می کند.

این فرصت بزرگ ناشی از این واقعیت است که بیمارستان های گروه بهداشتی درمانی آلامدا دارای کلاس A و کلاس A هستند که به هیچ گونه هزینه ترمیم نیاز ندارند.

در حال حاضر یک مراقبت لازم در حال انجام است و باید دو تا سه ماه طول بکشد ، که نشان می دهد CHG همکاری نزدیک با سازمان رقابت مصر (ECA) دارد. تلاش ها پاسخی به تمام ملاحظات ایجاد می کند و تأیید می کند که استراتژی شرکت متمرکز بر گسترش بازار و کاهش شکاف عرضه / تقاضا است و نه رویه های انحصارطلبانه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *