تاریخ برگزاری نمایشگاه اتومبیل شیکاگو 2021: 15-19 ژوئیه این رویداد شامل مکان جدیدی در مکانهای McCormick Place است

[ad_1]

CHICAGO (WLS) – نمایشگاه اتومبیل در شیکاگو از روز پنجشنبه شروع می شود و در قسمت متفاوتی از مکان مک کورمیک قرار دارد ، اما این همه چیز جدید نیست.

این اولین بار در نمایشگاه اتومبیل شیکاگو است: اولین نمایشگاه اتومبیل در ماه ژوئیه ، اولین پیست آزمایشی در فضای باز ، اولین نمایش شبانه در رویداد خیابانی و اولین نمایشگاه تجاری در McCormick Place از زمان پایان همه گیری.

تماشا کنید | برگزارکنندگان در حال آماده شدن برای نمایشگاه شیکاگو در روز تجسم هستند

دیو اسلون ، مدیر عامل شیکاگو ، گفت: “یک روز بزرگ است و ما بسیار خوشحال هستیم که به مک کورمیک پلاس برگردیم ، ساختمان را باز کنیم و ساختمان را برای همه این افرادی که در اینجا کار می کنند دوباره بازگشایی کنیم.”

نمایش در ساختمانی در غرب خیابان ایندیانا است. این کوچکتر و کوتاهتر است ، اما شرکت کنندگان همچنان باید کفش راحتی بپوشند: زمین زیادی برای پوشاندن وجود دارد.

مرتبط: نمایشگاه اتومبیل شیکاگو 2021: اطلاعات راهنمایی ، پارکینگ و حمل و نقل

تا ساعت 9 صبح پنجشنبه صبح ، شما می توانید در یکی از اولین رویدادهای مهم عمومی ، بازگشایی در مکان مک کورمیک ، حرکت کنید. همه چیز را خواهید دید ، از افشاگری های جدید مانند جیپ قطب نما 2022 از سال 2022 و دهمین سالگرد رام رام ، تا کمپ جیپ مورد علاقه این طرفدار ، که اکنون 17 سال دارد.

كلي انريت ، مدير ارتباطات جيپ گفت: “تمام هدف كمپ جيپ اين است كه به مشتريان تصور كنند كه چگونه جيپ در يك موقعيت خارج از جاده رفتار مي كند.”

تجربه می تواند روشی سرگرم کننده برای انجام این کار باشد و صحبت از سرگرم کننده و اسپرت بودن ، نیسان Z Proto به نمایش در خواهد آمد و دارای ویژگی های طراحی بسیاری است که افراد با سن خاصی از ابتدای 240Z به یاد می آورند.

مرتبط: نمایشگاه اتومبیل شیکاگو 2021: دوربین هایی برای برنامه ها ، چندرسانه ای ، وبلاگ ها و زنده

جاناتان بولر ، مدیر تولید نیسان ، گفت: “اگر به جلو نگاه کنید ، این سپر جلو معمولی است که در 240Z مشاهده می کنید.” “علاوه بر این ، یک برآمدگی از روی برآمدگی اصلی 240Z ، Y شکل روی کاپوت وجود دارد.

همچنین یک تفریح ​​خانوادگی بسیار زیاد است. سوبارو در حال بازگشت به نمایشگاه محبوب پارک های ملی خود است که در نمایشگاه های قبلی بسیار مورد توجه قرار گرفت.

محبوب ترین نوع اتومبیل در حال حاضر ممکن است شما را متعجب کند: وسایل نقلیه الکتریکی. Ford Mustang Mach-E مخصوصاً پس از اعتبارات مالیاتی و مشوق ها در این گروه قرار می گیرد.

مرتبط: نمایشگاه اتومبیل شیکاگو 2021: سوالات متداول

جو ویسنفلدر ، سردبیر اجرایی در گفت: “روند غالب بازگشت خودروهای برقی است. ما قبلاً آنها را دیده ایم ، اما در این حالت ممکن است قدرت بیشتری داشته باشند.” автомобили.com. “آنچه می بینیم وسایل نقلیه ای است كه آمریكایی ها واقعاً آنها را دوست دارند. ما می دانیم كه آمریكایی ها واقعاً جیپ ها ، به ویژه كوچكها را با قیمت مناسب تر دوست دارند.”

در خارج یا داخل برخی از اولین ها را پیدا خواهید کرد ، از جمله اتومبیل کاملاً برقی EV-6 از KIA.

مایکل مک هیل ، مدیر کیا گفت: “بزرگترین چیزی که ما از مردم در اینجا دور کرده ایم نگرانی در مورد مسافت پیموده شده است. مسافت پیموده شده این ماشین تا 300 مایل است ، یعنی بیش از آن است که بیشتر افراد در طول یک هفته رانندگی می کنند.” برای تجربه نام تجاری.

اما این نمایشگاه اتومبیل چیزی بیشتر از اتومبیل جدید شماست. این مسئله بازگشایی تاسیسات کف ، بازگرداندن شهر ما به یک حالت عادی و بازگشت افراد به کار است ، که بیشتر در چشم انداز است.

اسلون گفت: “این منطقی است زیرا وقتی هفته گذشته ما حاضر شدیم ، بسیاری از کارمندان McCormick Place فقط بیرون آمدند تا بگویند” متشکرم که برگشتی “.

“این فقط مثل این نمایش نیست و چند ماه دیگر همدیگر را خواهیم دید. بسیاری از مردان و زنانی که برای ما کار می کنند این نمایش را ترک می کنند و به نمایش های دیگر می روند. در غرب میانه حوادثی وجود دارد که ما انجام دهید “. او گفت. جان اوشی از نجاران محلی 10.

بنابراین ، اگر با کارهای بزرگ ، سریع یا عملی تر سر و کار دارید ، می توانید از روز پنجشنبه به مکان McCormick بروید. نمایش در 9 صبح داخل سالن و 6:30 بعد از ظهر برای نمایشگاه خیابان در فضای باز آغاز می شود.

مک هیل گفت: “ریشه های نمایشگاه های اتومبیل: نمایشگاه های اتومبیل سالن ها ، تارهای آب نبات و افرادی هستند که بچه ها از قدم زدن در وسایل براق لذت می برند.” “ما چیزهای براق می پوشیم.”

ما در این نمایشگاه اتومبیل بسیار سرگرم کننده هستیم ، اما احساس همبستگی واقعی داریم ، زیرا نقطه عطف دیگری برای شهر است.

حق چاپ © 2021 WLS-TV. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *