تامایوز در فاز دوم Ivory Plaza New Capital حضور یافت

[ad_1]

توسعه دهنده املاک و مستغلات مصر در عربستان سعودی ، تمایوز برای سرمایه گذاری و توسعه ، در مرحله دوم Ivory Plaza New Capital خود در Mu23 سرمایه اداری جدید (NAC) شروع به کار کرد.

این شرکت در مجموع 600 میلیون فروش EGP در این پروژه را هدف قرار داده است که یک توسعه مختلط شامل واحدهای تجاری و پزشکی ، دفاتر و آپارتمان های سرویس دهی شده است.

به گفته احمد الشازلی ، مدیر عامل شرکت ، این پروژه بیش از 6200 متر مربع مساحت دارد و در حدود 250،000 نفر ساکن خواهد بود.

ال شازلی همچنین گفت که انتظار دارد در دوره آینده رونق بزرگی در پروژه های NAC به ویژه با شروع فعالیت های بسیار چشمگیر در پروژه ملی ایجاد شود. این مسابقات شامل جام جهانی هندبال مردان 2021 است که برخی از آنها علاوه بر آغاز تحویل اولین آپارتمان ها در منطقه مسکونی R3 ، در مجموعه ورزشی NAC برگزار می شود.

محمد سورور ، مدیر همکاری شرکت تامایوز اعلام کرد که این شرکت قراردادی را با مشاور سابور امضا کرده است ، که به عنوان مشاور مهندسی پروژه فعالیت خواهد کرد.

سورور افزود که این پروژه برای اجرای در سه ماهه اول (Q1) سال 2023 برنامه ریزی شده است و خاطرنشان كرد كه تقاضای قابل توجهی از طرف شركت های فعال در NAC برای این پروژه وجود دارد. وی گفت این شرکت ها به دنبال خرید واحدهای اداری و تجاری هستند که به دفتر مرکزی تبدیل می شوند.

این شرکت که در سال 2006 در عربستان سعودی تأسیس شد ، پیش از این با سرمایه گذاری 500 میلیون SAR در پادشاهی تجارت قابل توجهی داشت.

وی چندین پروژه برای توسعه ساختمانهای دولتی و ساختمانهای خدمات آموزشی در عربستان سعودی ، با همکاری چندین وزارتخانه و مشارکت با دولت عربستان ، به دست آورده است.

همچنین تامایوز تعدادی انجمن مسکن یکپارچه را در شهرهای مختلف عربستان ایجاد و توسعه داده است که نیازهای مشتری را برآورده می کند و کیفیت مطلوبی را به دست می آورد.

این علاوه بر توسعه چندین پروژه در بازار مصر ، یعنی در قاهره جدید ، موکاتام و شروک ، با سرمایه گذاری 2 میلیارد EGP است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *