تحولات شرقی پروژه EGP 3bn Genova را در شیخ زاید معرفی می کند

[ad_1]

مشرق توسعه در نظر دارد پروژه جدید مسکن خود را در ژنو ، واقع در شیخ زاید ، با سرمایه گذاری 3 میلیارد EGP در ماه جاری آغاز کند.

محمد طلعت ابو النصر ، رئیس تحولات شرقی گفت که این پروژه در منطقه ای متشکل از 20 ارباب فئودال واقع شده است و طرح جامع این پروژه کلیه مصوبات را داده است.

در یک کنفرانس خبری روز یکشنبه ، ابو النصر همچنین گفت که این شرکت ساخت این مجموعه را امسال آغاز خواهد کرد.

وی افزود توسعه مشرق در نظر دارد EGP 100m را به کارهای ساختمانی در سال 2021 هدایت کند و کارهای زمینی را در سایت آغاز کرده است.

ابو النصر گفت که این شرکت طرحی را برای گسترش بسته پروژه های جدید واقع در غرب قاهره در دوره آینده تهیه کرده است. این شرکت در حال حاضر یک بانک زمینی دارد که به آن امکان می دهد پروژه های بیشتری در منطقه توسعه دهد.

به نوبه خود ، هشام ال فولي ، مسئول فروش شركت توسعه شرقي ، گفت كه مجموعه جنوا شامل 768 واحد مسكوني به مساحت 126 متر مربع تا 220 متر مربع است. 2021

ال فولی همچنین گفت که طرح بازاریابی پروژه به گونه ای طراحی شده است که شامل سازوکارهای مختلف پرداخت متناسب با قدرت خرید مشتری هدف است.

این شامل سیستم های پرداخت تا 10 سال با 10٪ پیش پرداخت ، علاوه بر تضمین سود فروش مجدد حداقل 5٪ در سال و 25٪ برای اجاره آپارتمان های خدماتی است.

مگی ماتار مشاور عمومی در پروژه جنوا گفت پروژه های مهندسی متناسب با سلیقه مشتری طراحی شده اند.

این شامل استفاده از کل فضای واحد ، علاوه بر توزیع واحدها در کل منطقه پروژه و توزیع مناطق خدماتی ، برای تبدیل جنوا به یک پروژه یکپارچه است که شامل همه فعالیت ها و خدمات است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *