تسکین ویروس کرونا: 88 درصد از کودکان تحت پوشش پرداخت ماهانه از ماه ژوئیه

[ad_1]

واشنگتن – وزارت خزانه داری دوشنبه گفت 39 میلیون خانواده از 15 ژوئیه ماهانه برای فرزندان پرداخت می كنند.

این پرداخت ها بخشی از بسته کمک 1.8 تریلیونی دلاری ویروس کرونا برای رئیس جمهور جو بایدن است که اعتبار مالیاتی کودکان را یک سال افزایش داد و امکان پیش پرداخت سود به صورت ماهانه را فراهم کرد. تقریباً 88٪ کودکان مایل به دریافت مزایا هستند بدون اینکه والدین آنها مجبور به اقدامات بعدی باشند.

خانواده های واجد شرایط برای هر کودک زیر 6 سال حداکثر 300 دلار در ماه و برای کودکان 6 تا 17 سال حداکثر 250 دلار در ماه پرداخت می کنند. اعتبار مالیات کودک قبلاً به 2000 دلار محدود می شد و فقط به خانواده هایی که دارای مالیات بر درآمد بودند پس از ثبت در سازمان امور مالیاتی پرداخت می شد.

اما برای این سال ، زوج هایی که 150 هزار دلار یا کمتر درآمد دارند ، می توانند در 15 ماه هر ماه پرداخت های کامل را دریافت کنند ، عمدتا از طریق سپرده مستقیم. این مزایا برای کودکان زیر 6 سال 3600 دلار در سال و برای افراد مسن 3000 دلار است. IRS صلاحیت را براساس سالهای مالیاتی 2019 و 2020 تعیین می کند ، اما افراد همچنین می توانند وضعیت خود را از طریق یک درگاه آنلاین به روز کنند. دولت همچنین در حال ایجاد پورتال آنلاین دیگری برای افرادی است که اسنادی را ارائه نمی دهند که بتواند شرایط اعتبار مالیاتی کودکان را داشته باشد.

رئیس جمهور پیشنهاد کرده است که به عنوان بخشی از برنامه خانوادگی 1.8 تریلیون دلاری افزایش اعتبار مالیاتی کودکان تا سال 2025 تمدید شود. تحلیلگران از خارج معتقدند که پرداخت ها اساساً می تواند فقر کودکان را به نصف کاهش دهد. وام های تمدید شده می توانند سالانه حدود 100 میلیارد دلار هزینه داشته باشند.

حق چاپ © 2021 توسط آسوشیتدپرس. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *