تلاش برای پیوند دادن سیستم هویت ملی مصر با فناوری تشخیص انگشت

[ad_1]

شرکت ارتباطات و فناوری اطلاعات داده (Data CIT) با ارگانهای دولتی مسئول صدور کارت شناسایی ملی در مصر تماس گرفته است تا آنها را به فناوری تشخیص رگ انگشت متصل کند.

این کار از طریق یک راه حل فناوری ارائه شده توسط شرکت FinGo و با مشارکت یک شرکت انگلیسی انجام خواهد شد.

این اولین راه حل تأیید اعتبار و پرداخت در جهان است که از فناوری VeinID هیتاچی پشتیبانی می شود.

یحیی هاشیش مدیرعامل Data CIT به روزنامه دیلی نیوز مصر گفت که شرکت وی یک پروژه آزمایشی را با استفاده از Egypt Post برای استفاده از فن آوری FinGo در دفاتر اداره دوم راه اندازی کرده است.

DATA یکی از شرکت های تابعه Prime Group است و راه حل های مختلفی را از زیرساخت ها ، از طریق امنیت اطلاعات ، توسعه نرم افزار و برنامه ها ، تا راه حل های هوش مصنوعی (AI) و اینترنت اشیا (IoT) ارائه می دهد.

هاشیش گفت FinGo یک راه حل فناوری است که به تشخیص رگهای انگشت بستگی دارد. نقشه رگهای انگشت را می خواند ، که دقیق ترین روش اثر انگشت است و ایمن تر از سایر روش های بیومتریک ، از جمله اثر انگشت عادی ، اثر چشم و اثر صوتی.

وی افزود: این نوع اثر انگشت به دلیل تفاوتهای فردی که در نقشه رگها بین یک شخص و دیگری وجود دارد ، از ایمن ترین نوع اثر انگشت است. این همچنین ثابت می کند که یک فرد با شواهد جریان خون در رگ ها زنده است. علاوه بر این ، نمی توان آن را جعل کرد ، زیرا در سطح پوست ظاهر نمی شود.

به گفته هاشیش ، این راه حل فناوری می تواند در بسیاری از برنامه ها از جمله برنامه های پرداخت الکترونیکی (پرداخت الکترونیکی) به عنوان جایگزین کارت های اعتباری مورد استفاده قرار گیرد.

می تواند به عنوان وسیله ای برای دریافت خدمات دولتی یا به عنوان جایگزینی برای کارت شناسایی کارمندان شرکت ها و م .سسات بزرگ مورد استفاده قرار گیرد.

در همان زمان ، شناسایی اثر انگشت رگها می تواند با کارت های شناسایی ملی یا جیره غذایی و همچنین هر وسیله دیگری که نیاز به شناسایی دارد ، استفاده شود.

یکی از مهمترین کاربردهای این محلول کارت جیره بندی است.

هاشیش گفت: “ما در مورد این تصمیم یک ارائه برای وزارت تأمین تهیه کردیم ، زیرا این ایده باعث می شود کسی از سهمیه دیگری به جز ذینفع واقعی استفاده نکند ، که دسترسی ناشایست به منابع را کاملاً از بین می برد.”

این راه حل همچنین می تواند در بیمه درمانی مفید باشد تا اطمینان حاصل شود که داروها فقط به افرادی که لیاقت آنها را دارند تحویل داده می شوند.

هاشیش فاش کرد که این شرکت برای استفاده از راه حل فناوری FinGo و اتصال آن به کارت شناسایی ملی با مقامات دولتی مسئول در مصر ارتباط برقرار می کند. در صورت تأیید ، کلیه خدمات دولتی که شهروند دریافت می کند با یک اثر انگشت روی رگ به کارت شناسایی ملی متصل می شوند.

وی گفت: “اگر این راه حل فناوری را در مصر پیاده كنیم ، پس از ایالات متحده ، ژاپن ، انگلیس و دانمارك ، پنجمین كشور در جهان هستیم كه آن را اتخاذ می كنیم.” . “

وی افزود که این شرکت با چندین نهاد تماس گرفته است تا از این فناوری برای خدمات خود استفاده کند ، مانند وزارت تأمین و خدمات پست ملی مصر. نهاد اخیر پروژه آزمایشی را در چندین شعبه خود ایجاد و آغاز کرده است.

این شرکت همچنین یک پروتکل همکاری با عنوان “Egyptian Digital Alliance” را که بخشی از Data CIT ، DMedia Group است ، متعلق به صندوق Tahya Misr ، بانک ملی مصر (NBE) و شرکت پرداخت Easy Cash است امضا کرد.

این اتحاد قصد دارد برای پروژه های ملی در این زمینه مانند پایتخت اداری جدید و سایر شهرهای جدید رقابت کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *