تنظیم کننده موبایل مصر توافق نامه های فرکانس جدیدی را امضا می کند

[ad_1]

سه قرارداد پهنای باند توسط سه اپراتور تلفن همراه فعال در بازار مصر امضا شد. این فرکانس ها توسط سازمان تنظیم مقررات ملی ارتباطات از راه دور (NTRA) به Vodafone Egypt ، Etisalat Misr و Telecom Egypt (TE) ارائه شد.

عمرو طلعت ، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، که شاهد مراسم امضای قرارداد بود ، گفت که وزارت وی معرفی فرکانس های جدید را با توجه به نیاز بازار به تأخیر نمی اندازد.

طلعت گفت این توافق نامه ها نتیجه همکاری مثمر ثمر طی چندین ماه بین شرکتهای تلفن همراه ، NTRA و سپاه سیگنال نیروهای مسلح است.

وی تأکید کرد که از آغاز سال 2019 ، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برنامه هایی را برای حمایت از زیرساخت های مصر آغاز کرده است. به عنوان بخشی از این تلاش ، دولت در حال سرمایه گذاری نزدیک به 30 میلیارد EGP در توسعه شبکه ارتباطی مصر است.

Vodafone یک باند 40 مگاهرتز به قیمت 540 میلیون دلار ، TE 20 مگاهرتز با 305 میلیون دلار و Etisalat 20 مگاهرتز به قیمت 325 میلیون دلار خریداری کردند.

طلعت گفت که توافقات با این سه شرکت گامی در جهت حمایت از زیرساخت های اطلاعاتی مصر است. آنها همچنین به نقش قابل توجه و کلیدی بخش ارتباطات در سال 2020 در طی شیوع ویروس کرونا (COVID-19) جدید اذعان دارند.

وزیر افزود که از حوادث اخیر ، زیرساخت های اطلاعاتی مصر توانسته است بار فزاینده خدمات ارتباط از راه دور را از طریق مصرف کنندگان در میان یک بیماری همه گیر تحمل کند.

وی همچنین خاطرنشان كرد كه شركتهای تلفن همراه اصل داوطلبانه را برای رفع نیازهای مصرف كنندگان در مرحله آخر مطرح كرده اند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *