توییتر به طور دائم این پلاگین را به حساب ترامپ می کشد

[ad_1]

توییتر روز جمعه گفت که دائماً با هزینه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده برای “تحریک بیشتر به خشونت” شاخه را می کشد.

در بیانیه این شرکت آمده است: “پس از بررسی دقیق توییت های اخیر از حسابrealDonaldTrump و زمینه پیرامون آنها – به ویژه نحوه دریافت و تفسیر آنها در توییتر و خارج از آن – ما حساب را به دلیل خطر تحریک بیشتر به خشونت برای همیشه معلق کردیم”.

توییتر با استناد به اینکه “احتمالاً دو توییت آخر ترامپ” باعث تشویق و الهام گرفتن از وی شده است “گفت:” ما دریافتیم که این توییت ها سیاست خشونت را نقض می کنند و کاربرrealDonaldTrump باید فوراً به حالت تعلیق درآید. ” مردم برای تولید مثل اقدامات جنایتکارانه ای که در 6 ژانویه 2021 در پایتخت ایالات متحده انجام شده است ، تولید کنند. “

توییتر گفت ، یک چارچوب منافع عمومی وجود دارد که به مردم اجازه می دهد مستقیماً از مقامات منتخب و رهبران جهان بشنوند ، گفت که این قانون بر اساس این اصل ساخته شده است که مردم حق دارند قدرت را در فضای باز حفظ کنند.

در پاسخ ، ترامپ جمعه شب از توییتر رسمی ریاست جمهوریPOTUS چهار توییت ارسال کرد و از اینکه “توییتر در ممنوعیت آزادی بیان بیشتر و بیشتر رفته است” شکایت کرد و منتظر “فرصت هایی برای ساخت سیستم عامل خود در آینده نزدیک” بود. آینده. “

توییتر بلافاصله پس از ارسال توییترها به حسابPOTUS ، سریعاً این توییت ها را حذف کرد و دلیل آن را نقض قوانین منع استفاده از حساب دیگر برای جلوگیری از تعلیق قرار داد.

این شرکت همچنین پس از اشتراک چهار حساب توییت مشابه از حسابPOTUS ، حساب کاربری ترامپTeamTrump را برای همیشه ممنوع کرد.

در بیانیه توئیتر آمده است: “اگر مشخص باشد که از حساب دیگری برای جلوگیری از ممنوعیت استفاده می شود ، این امر نیز قابل تعلیق است.” “برای حساب های دولتی ، مانندPOTUS و @ WhiteHouse ، ما این حساب ها را به حالت تعلیق در نمی آوریم ، اما برای محدود کردن استفاده از آنها اقدامی انجام خواهیم داد.”

حساب توییتر ترامپ روز چهارشنبه پس از حذف سه توییت به مدت 12 ساعت قفل شد.

توییتر گفت: “در زمینه وقایع وحشتناک این هفته ، ما روز چهارشنبه روشن کردیم که نقض بیشتر قوانین توییتر می تواند منجر به همین حرکت شود.”

این شرکت روز چهارشنبه گفت که این حذف به دلیل “نقض مکرر و جدی سیاست تمامیت مدنی ما” و “در نتیجه وضعیت خشونت آمیز بی سابقه و مداوم در واشنگتن دی سی بود.”

این تعلیق یک روز پس از آن صورت گرفت که فیس بوک تصمیمی مشابه برای تمدید تعلیق 24 ساعته اولیه به مدت نامحدود ، حداقل تا پایان دوره ترامپ صادر کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *