تیراندازی در آریزونا: مظنون اعتقاد داشت که مردم برای تعقیب قبل از تیراندازی او را تعقیب می کنند

[ad_1]

ققنوس – مظنون در تیراندازی کردن با هدف عابران پیاده و وسایل نقلیه در ققنوس ، پایتخت ، روز پنجشنبه ، یک نگهبان امنیتی نوجوان است که ادعا می کند به پلیس گفته است که طبق اسناد دادگاه ، مردم پس از تیراندازی جداگانه ای که ماه گذشته هنگام کار در یک رستوران در آن شرکت داشت ، او را دنبال کردند.

در کمال تعجب ، آشین تریکاریکو ، جوان 19 ساله آریزونا به قتل درجه اول ، حمله شدید ، تیراندازی و تهدید به شلیک متهم شده است که در آن یک نفر کشته و ده نفر دیگر زخمی شده اند. پلیس گفت ، بر اساس تحقیقات ، ممکن است اتهامات دیگری نیز وجود داشته باشد.

طبق سوابق زندان ، وی با قرار وثیقه 1 میلیون دلاری در بازداشت بود. اطلاعات وكیل بلافاصله در دسترس نبود.

به گفته اداره پلیس پوریا ، که تحقیقات را رهبری می کند ، پلیس روز جمعه گفت که آنها هنوز انگیزه ای برای این پرونده پیچیده ، که شامل حداقل هشت حادثه مختلف تیراندازی در طی 90 دقیقه صبح پنجشنبه در دره غرب است ، پیدا نکرده اند.

پلیس گفت که قربانیان در سنین 19 تا 56 سال بودند. یک مرد 56 ساله به ضرب گلوله کشته شد و سه قربانی دیگر زخمی شدند. بقیه در اثر شکستن شیشه زخمی شدند.

بر اساس اسناد دادگاه ، یکی از قربانیان گفت که سه شلیک شنیده و بلافاصله از ناحیه بازو ، شکم و سر خود احساس درد کرده و متوجه شده است که مورد اصابت گلوله قرار گرفته است. بعداً مشخص شد که وی توسط ترکشی از یک گلوله مورد اصابت قرار گرفته است. او یک دختر 3 ساله در صندلی عقب داشت.

بر اساس این سند با دلیل احتمالی ، طی مصاحبه ای با کارآگاهان ، تریکاریکو اظهار داشت که بر اساس اسناد دادگاه ، حدود یک ماه پیش که در تیراندازی در ققنوس شرکت کرد ، مردم معتقدند که او را دنبال می کنند.

در اسناد دادگاه آمده است: “آشین معتقد است كه هر وسیله نقلیه و شخصی كه از آنها عبور می كند اسلحه را به سمت او نشانه می رود.”

اداره پلیس ققنوس به ABC News تأیید کرد که تریکاریکو در تیراندازی در 5 مه در یک رستوران که در آن به عنوان نگهبان مسلح مجاز کار می کرد ، درگیر شد.

در بیانیه ای ، این اداره گفت که از تریکاریکو “خواسته شد تا با یک مشتری مرد که مست و آشفته بود برخورد کند.”

گفته می شود مشتری پس از آنكه وی برای تماس با 911 به بیرون رفت ، تریكاریكو را متهم كرد. پلیس گفت كه تریكاریكو سپس به یك مرد شلیك كرد ، او را مورد ضرب و شتم قرار داد و باعث جراحات غیر تهدیدكننده زندگی شد. وزارت گفت که پرونده یک حمله جدی هنوز در دست بررسی است و ادعا می شود که تریکاریکو به پلیس گفته است که وی برای دفاع از خود شلیک کرده است.

در طی مصاحبه با کارآگاهان پس از دستگیری ، ادعا شد که تریکاریکو به انجام برخی از تیراندازی ها در روز پنجشنبه اعتراف کرد و ادعا کرد که در جریان آنها مورد اصابت گلوله قرار گرفته یا هدف قرار گرفته است.

تریکاریکو به پلیس گفت که یک “مرد ناشناس” صبح روز پنجشنبه در یک کارواش اسلحه را به سمت مظنون هدف قرار داد و پس از آن ، بر اساس اسناد دادگاه ، تریکاریکو ادعا شد که مهمات را برای اسلحه به سبک AR-15 خود خریداری کرده است.

بر اساس اسناد و مدارک ، برای شروع بازتاب ، مظنون جلوی فروشگاه Circle K خیره شد و سپس با او رد و بدل کرد قبل از اینکه او را در ماشین خود دنبال کند و به سمت مقتول تیراندازی کند

گفته می شود كه وی به پلیس گفته است كه در یكی از حوادث تیراندازی ، یك عابر پیاده به سمت وی ​​شلیك كرد تا “تلافی كند” و در حادثه دوم ، مردی در اتومبیل اسلحه را به سمت وی ​​گرفت ، “بنابراین او در او شلیك كرد.”

در اسناد دادگاه آمده است كه تریکاریكو “هنگامی كه به او گفته شد مردی را كشته است” وكیل خواست و مصاحبه پایان یافت.

طبق اسناد دادگاه ، پلیس یک اسلحه AR-15 و دو مجله در ماشین وی پیدا کرد و یک پرونده کارتریج با کالیبر 223 نیز در محل کشف شد.

طبق اسناد دادگاه ، چندین شاهد به طور مثبت تریکاریکو را به عنوان تیرانداز ادعایی در حوادث خود شناسایی کردند.

پلیس اعتقاد ندارد مظنونان دیگری در تیراندازی های روز پنجشنبه وجود دارد.

ویدئو موجود در رسانه پخش کننده بالا در گزارش قبلی استفاده شده است.

حق چاپ © 2021 مشاغل اینترنتی ABC News.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *