تیراندازی در شیکاگو: پلیس گفته است که در سال جاری 108 کودک تاکنون 16 گلوله کشته شده اند

[ad_1]

شیکاگو (WLS) – انگیزه جدیدی برای پایان دادن به شلیک بی هدف تیراندازی کودکان و نوجوانان در شیکاگو وجود دارد ، از جمله یک دختر 15 ساله که روز دوشنبه هنگام راه رفتن با سگ خود به ضرب گلوله کشته شد.

این نوجوان هنوز در حال بهبودی از زخم های ناشی از گلوله در بیمارستان کودکان Comer است. مادرش گفت که او روز سه شنبه از ناحیه بازو تحت عمل جراحی قرار گرفت و اکنون حتی می تواند از رختخواب بلند شود. تاکنون یک گلوله در کمر مانده است. مادرش گفت که او فقط می خواست نزد سگش به خانه برود.

مربوط دختری 15 ساله هنگام راه رفتن با سگ در پارک واشنگتن تیراندازی کرد

پسر 13 ساله ای که موتورش را در پارک مک کینلی سوار می شد و دختری 15 ساله که سگشان را در واشنگتن پارک قدم می زد ، فقط دو کودک هستند که در شیکاگو با خشونت اسلحه کشته یا زخمی شده اند.

آلد گفت: “افزودن پلیس بیشتر به شهر نتیجه ای نداده است. ما باید در مورد امنیت تجدید نظر کنیم.” گفت جانت تیلور.

مربوط تیراندازی در شیکاگو: پسر 13 ساله پس از تیراندازی در آخر هفته در پارک مک کینلی جان خود را از دست داد

از هفته گذشته ، 108 نفر از قربانیان تیراندازی در این شهر کودک بودند. شانزده نفر از آنها درگذشتند.

با گوشه و کنار تابستان ، طرفداران جامعه نگران آنچه در آینده رخ می دهد هستند. در غرب ، کلیسای کتاب مقدس سنت جان از جمله کسانی است که برنامه هایی را برای افراد همسایه ارائه می دهد. با این حال ، همه گیری تعداد بچه هایی را که می توانند بگیرند محدود می کند.

مربوط یک دختر 14 ساله هنگام رانندگی در یک دهکده کوچک به ضرب گلوله کشته شد

کشیش ایرا آکری ، کلیسای کتاب مقدس St. جان. “این فقط 25 کودک است زیرا ما باید از نظر اجتماعی فاصله داشته باشیم. این شهر مجبور است مکان هایی را برای سرمایه گذاری پیدا کند که در آن فرصت های مناسبی برای آن کودکان وجود داشته باشد و از امنیت برخوردار باشد.”

سوال لشکر 20 آلدرمن جانت تیلور روشن است. با این حال ، پاسخ همچنان دست نیافتنی است.

تیلور گفت: “من دوتایی هلندی بازی کردم. جک درست کردم. بادکنک باد کردم. می توانستم با آرامش در ایوانم بنشینم و این چیزی نیست که اکنون داریم.” “ما یک شهر در هرج و مرج داریم. بنابراین چگونه دولت با جامعه همکاری می کند تا برنامه هایی برای کمک به محافظت از همه ایجاد کند؟”

حق چاپ © 2021 WLS-TV. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *