جشنواره 2021 جشنواره فیلم ساندنس فراتر از صفحه نقره ای است

[ad_1]

بازیگران جشنواره فیلم ساندنس در سال 2021 اعلام شده اند و قالبی را مشاهده می کنند که در آن رویداد در یک بستر آنلاین ساخته شده توسط ساندنس و با ویژگی های غنی برگزار می شود.

جشنواره امسال فراتر از ویژگی های فیلم های Frontier و کوتاه ، اپیزودها و VR / XR است. در عوض ، این برنامه شامل یک برنامه آماده شده ویژه رویدادها ، گفتگوها و فعالیت های ویژه در دسترس عموم است.

گفتگوها و رویدادهای ارائه شده در سکوی Sundance شامل مراسم افتتاحیه جدید جشنواره ، Sundance Dailyies و سریال The Big Conversation است. همچنین گردهمایی برندها در کافه سینما و قدرت تاریخ ، شب جوایز و جلسه اختتامیه “It’s A Wrap” برگزار خواهد شد.

برنامه های شریک اضافی در دهکده شلوغ جشنواره دیجیتال که شامل خیابان اصلی ، صفحه های ماهواره و سالن هنرمند است ، انجام می شود.

از مخاطبان در سراسر جهان دعوت می شود تا قبل از تجربه برنامه جشنواره ، در راه اندازی جشنواره فیلم ساندنس که در سال 2021 مورد بازنگری قرار گرفته است ، شرکت کنند و با جامعه ساندنس ارتباط برقرار کنند. در طی مراسم افتتاحیه ، مخاطبان انتظار دارند مدیر جشنواره تابیتا جکسون را بشنوند.

Sundance Dailies هر روز صبح با میزبان Tabitha Jackson ، خبرنگار یوتا JohnCooper و مجموعه ای از مهمانان ویژه بیرون می رود.

Sundance Dailies یک بارگیری سرگرم کننده و غیررسمی از روز پیش رو و آنچه روز قبل از دست داده اید است. مهمانان عبارتند از: اوژنیو دربز (کد) ربکا هال (می گذرد) اد هلمز (با هم با هم) زویی لیستر-جونز و داریل وین (چگونه به پایان می رسد)، و بیشتر.

بخش Big Talk به علم ، هنر ، فرهنگ و جنبش هایی می پردازد که تخیل هنرمندان مستقل امروز را تغذیه می کنند. یک انتخاب جذاب از سخنرانان در مورد موضوعات متمرکز در برنامه امسال بحث می کنند و روندهای گسترده تری را در هنر و فرهنگ در سراسر جهان کشف می کنند.

وقتی آنها در نظر می گیرند که چگونه هنرمندان با تمرین و کار دنیا به جهان معنا می دهند ، به بازدیدکنندگان یادآوری می شود که این مکالمه عالی است که ما را به ایده های عالی متصل می کند.

یک جلسه “بیا با هم” نامیده می شود. این واقعیت که اولین تصویر از یک سیاهچاله از طریق شبکه جهانی رصدخانه های رادیویی همگام بدست آمده است ، نشان می دهد که مردم وقتی دور هم جمع می شوند می توانند به چه چیزی برسند.

فراتر از نجوم و در زمینه های بی شماری ، از اکتشافات فضایی و اقلیم شناسی گرفته تا زیست شناسی و ویروس شناسی (همانطور که همه گیری به وضوح نشان می دهد) ، علم و فناوری با همکاری ، همکاری و از بین بردن موانع پیش می رود.

این جلسه از طریق لنزهای فیلم و تلویزیون به بررسی معنای این همکاری برای دانش بشر و بقای متقابل ما می پردازد. مدیر آن خواهد بود جانا لوین ، استاد فیزیک و نجوم در کالج بارنارد.

رویداد دیگر “گذشته در حال حاضر: یک سفر شخصی در رقابت ، تاریخ و ساخت فیلم” خواهد بود.

کلمات جیمز بالدوین ، “تاریخ گذشته نیست بلکه اکنون است” ، در سراسر کار رائول پک ، فعالیت او و کارنامه سینمایی قابل توجه او طنین انداز است. پک در گفتگوی پیرامون برتری سفید ، تاریخ و بیان خلاق ، به مدیر جشنواره تابیتا جکسون می پیوندد.

همچنین سفر شخصی وی از نامزد اسکار را پوشش می دهد من سیاه تو نیستم، به کار آینده خود نابود کردن تمام بی ادبی. این سفر بیش از 600 سال تاریخ را از نسل کشی هندی ها گرفته تا بردگی سیستماتیک آفریقایی ها بررسی می کند. در ادامه اردوگاه های نابودی هیتلر ، داستانی که زمان حال با آن پیوندی ناگسستنی دارد ، ادامه می یابد.

در مورد مراسم جوایز جشنواره فیلم ساندنس ، مخاطبان خواهند دید که کدام پروژه ها برای داوری و جوایز مخاطبان انتخاب شده اند. این رویداد به طور مستقیم از سکوی نمایش آنلاین جشنواره پخش می شود ، جایی که تماشاگران می توانند به این رویداد و برخی از مجریان بسیار ویژه بپیوندند تا ببینند چه کسی بهترین جوایز را در رده های مسابقه جشنواره دریافت می کند.

جشنواره فیلم ساندنس برخی از پیشگامانه ترین فیلم های سه دهه گذشته را مانند بینندگان مخاطبان جهان معرفی کرده است رحمت ، هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه ، خاکستر ، ثبت شده ، پسر بودن ، خداحافظی ، عسل ، ملت برای یک کودک ، سوغات ، و نافذ

این جشنواره برنامه ای از موسسه غیرانتفاعی Sundance است. موسسه ساندنس به عنوان قهرمان و متصدی داستان های مستقل صحنه و نمایش ، فضایی را برای ایجاد و رونق هنرمندان در فیلم ، تئاتر ، ترکیب فیلم و رسانه های دیجیتال فراهم و حفظ می کند.

آزمایشگاه های امضا the موسسه ، برنامه های آموزشی و مشاوره ای اختصاص داده شده به توسعه آثار جدید در سال 1981 در ایالات متحده و در سطح بین المللی توسط بازیگر مشهور رابرت ردفورد تاسیس شد

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *