جفری هوارد بازمانده از سرطان والپارایسو در جستجوی تطبیق کلیه

[ad_1]

والپارایزو ، IN – در سال 2013 ، جفری هوارد مبتلا به سرطان کبد تشخیص داده شد.

وی گفت: “آنها اساساً به من گفتند كه بیشتر از این نمی توانند كار كنند و من به طور متوسط ​​حدود 17 ماه فرصت دارم زندگی كنم.”

بعد از پیوند و درمان کبد ، جفری عاری از سرطان است! اما اکنون او نیاز به پیوند کلیه دارد.

هوارد گفت: “به دلیل داروهای پس انداز و صدمه ای كه کلیه هایم از درمان سرطان به آن وارد شده بود ، کلیه های من از كار افتادند. من مجبور شدم دیالیز شوم و در لیست انتظار برای پیوند کلیه قرار بگیرم.”

خانواده و دوستان جفری مورد آزمایش قرار گرفتند ، اما کسی پیدا نشد. بنابراین جفری و خانواده اش راهی خلاقانه برای انتشار خبر نیاز او به کلیه جدید یافتند.

“ما داستان هایی را در مورد برخی دیگر از مردم در شهرهای دیگر دیدیم که بر روی کامیون ها یا اتومبیل های خود عکس برگردان می گذاشتند و ما به یک چاپخانه محلی در اینجا رفتیم و برگه های برگردان را ساختیم. و ما پاسخ خوبی برای آن داشتیم. ما آن را در فیس بوک قرار دادیم. من آن را روی تیک توک قرار دادم ، فقط سعی کردم کسی را پیدا کنم که دوست داشته باشد یک کبریت باشد ، یک اهدا کننده باشد. “

همسرش كلی متوجه بازخوردها شد.

وی گفت: “پاسخی که ما اخیراً دریافت کردیم حیرت انگیز بود و واقعاً به شما ایمان می دهد که انسانیت بعد از یک سال که یافتن آن گاهی دشوار بود”.

اما جفری هنوز به دنبال مسابقه کلیه است.

“دریافت تماس تلفنی از بیمارستان واقعاً زندگی شما را تغییر می دهد. من مجبورم هر روز 8.5 ساعت دیالیز كنم و این واقعاً زندگی من را بسیار تغییر داد ، بنابراین زندگی من را تغییر می دهد تا به زندگی عادی برگردم.” هوارد گفت

فهمیدن اینکه شما برای جفری مناسب هستید ، روندی آسان است.

“اگر کسی می خواهد اهدا کننده من باشد ، می تواند به وب سایت پزشکی Northwester Medical برود و یک پرسشنامه سلامت اهدا کننده زنده داشته باشد که می توانید آن را پر کنید و سپس نام من را به عنوان شخصی که می خواهید به او اهدا کنید روی پرسشنامه قرار می دهید. سپس آنها با مراحل بعدی بعد از آن با شما تماس می گیرند ، همه چیز توسط بیمه من پرداخت می شود “، وی توضیح می دهد.

جفری همه را تشویق می کند که برای کمک به دیگران نیازمند ، عضو زنده اهدا کننده عضو باشند.

“شما می توانید با یک کلیه زندگی عادی داشته باشید. اگر به هر دلیلی هرگز دچار مشکلات سلامتی شدید و نیاز به پیوند دارید ، به عنوان اهدا کننده به بالای خط می روید. و این فقط کلیه نیست. شما همچنین می توانید نیمی را اهدا کنید سیاه ، کبد ، می توانید کلیه اهدا کنید ، می توانید مغز استخوان اهدا کنید. گزینه های زیادی وجود دارد که می توانید زندگی کسی را نجات دهید ، زندگی کسی را تغییر دهید. ”

برای دیدن اینکه آیا واجد شرایط جفری هستید یا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی اهدا کننده عضو ، به اینجا مراجعه کنید www.nmlivingdonor.org[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *