حملات کوک شیکاگو: Torey Jones با تپانچه بلند در یک حلقه به اتهام 5 جرم دستگیر شد

[ad_1]

شیکاگو (WLS) – مردی پس از ادعا که صبح روز پنجشنبه به دو زن در حلقه حمله کرد ، در مرکز شهر شیکاگو اسلحه را با کیف پر از مهمات دیده است ، متهم شد.

این مرد با نام توري جونز در نزديكي درياچه و واباش دستگير شد. وی اکنون به پنج جرم از جمله باتری سنگین و سلاح کشنده متهم شده است.

دقایقی پس از اینکه پلیس گفت جونز درست قبل از ساعت 10 صبح در دریاچه و وباش دستگیر شد ، وی به نوعی موفق شد با مشت زدن به یک زن و ضرب و شتم به سر او در خارج از میسی ، و سپس سرقت از او ، یکی دیگر از این بلوک ها کمتر از یک بلوک باشد.

یک خدمه تعمیر CTA او را لحظاتی قبل از این دو حادثه دیدند و از او به عنوان یک واکر بی خیال در خیابان ایالتی یاد کردند.

مارکو ولاسکو گفت: “ما در حال کار بر روی پله برقی بودیم و خانمی به طرف من دوید و گفت:” مردی با اسلحه وجود دارد. ” “و من از او سال کردم که آنجا کجاست. او با یک مسلسل به سمت ما می رفت.”

تماشا کنید | پلیس شیکاگو مردی را با اسلحه بلند در لوپ دستگیر کرد

سیل 911 تماس برای این مرد مسلح آمد. توزیع کنندگان خاطرنشان کردند که اسلحه به صورت تمام صفحه نمایش داده شده است ، هیچ تلاشی برای پنهان کردن آن انجام نشده است

خدمه CTA در حالی که منتظر رسیدن پلیس بودند پناه گرفتند.

ولاسکو گفت: “من در ارتش بودم و هنگامی که اسلحه ندارید ، فقط باید یک کار انجام دهید: پنهان شدن یا فرار کردن.”

کل قسمت در عرض 10 دقیقه اتفاق افتاد. بازرسان گفتند كه مظنون وسایل زن دوم را برداشته اما وسیله نقلیه ای را كه در آن بود رها كرده و پیاده ادامه می دهد.

هنگامی که با یک افسر واکنش دهنده روبرو شد ، گفته شد که تفنگ خود را به سمت افسر هدف قرار داده است قبل از اینکه آن را به زمین بیندازد و قصد فرار داشته باشد.

در نتیجه جستجوی کل بدن وی ، تعداد زیادی گلوله مصرف نشده در اطراف پاهایش جمع شد.

ولاسکو گفت: “من در ارتش بودم و هنگامی که اسلحه ندارید ، فقط باید یک کار انجام دهید: پنهان شدن یا فرار کردن.” “بنابراین این کار را کردیم. از پله برقی پایین آمدیم و با 911 تماس گرفتیم. من فقط حدود 30 دقیقه در آنجا ماندم.”

یک زن 19 ساله به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه سر در بیمارستان بستری شد. از وضعیت وی اطلاعی در دست نیست.

حق چاپ © 2021 WLS-TV. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *