خانواده ها می گویند دانش آموزان سیاه پوست برای قرار ملاقات در دبیرستان واشنگتن خواستند که پنبه را تمیز کنند

[ad_1]

SPOKANE ، واشنگتن – خانواده ای از ایالت واشنگتن خواستار برکناری مدیر مدرسه ای می شوند که پیشنهاد او این بود که دو دانش آموز را از سیاه پوستان جدا کند ، زیرا مادر آنها در مورد انتصاب در کلاس که دانش آموزان می گویند شامل تمیز کردن پنبه است ، جدا شد

دوقلوها Emzayia و Zyeshauwen Feazell گفتند که آنها در کلاس علوم اجتماعی خود در 3 مه بودند که گفتند معلم یک جعبه پنبه خام را بیرون آورد و به کلاس گفت که آنها “سرگرم خواهند شد”. دختران اضافه كردند كه سپس به دانش آموزان دستور داده شد كه پنبه تازه چیده شده را به عنوان بخشی از وظیفه كلاس تمیز كنند تا ببینند چه كسی می تواند این كار را سریعتر انجام دهد.

این نوجوان 14 ساله که در دبیرستان ساکاجاوا در Spokane تحصیل کرده بود ، گفت که آنها در طول درس “آسیب دیده” و “شوکه شده اند” و این اتفاق را به مادرشان ، برندی فیزل ، گفته اند.

برندی فیزل گفت که وقتی روی کلاس درس آموخت ، “روی پاهایش بود”.

“برای انتقال پنبه به فرزندانم [and tell them] مادر دوقلوها گفت: “در واقع آنها پنبه را تمیز می گیرند و این یک مسابقه است که ببیند چه کسی می تواند ابتدا آن را تمیز کند ، که برای من و بچه های من بسیار نگران کننده بود.” تحت هیچ شرایطی … نباید به آنها آموخت که برده بودن یا سیاه پوشی چیست. “

فیزل گفت که پس از شنیدن فعالیت های کلاس می خواست ارزش دخترانش را یادآوری کند.

فیزل گفت: “من از دخترانم حمایت کردم که آنها شایسته هستند و ارزش آنها را دارند.” “این یک زمان وحشتناک در تاریخ ما بوده است و ما باید از آن درس بگیریم و هرگز نباید تکرار شود.”

برندی فضل گفت که وی برای ابراز نگرانی از درس در کلاس با این مدرسه تماس گرفته است ، اما افزود که دستیار مدیر اصلی تیلور اسکیدمور از اقدامات معلم دفاع می کند. مادر گفت: او سپس پیشنهاد حذف دوقلوها از کلاس علوم اجتماعی را داد.

“[The teacher] او هنوز در محل کار خود است و با این وجود فرزندانم مجازات می شوند که به من بگویند بهترین کاری که در این مرحله می توانند برای فرزندانم انجام دهند این بود که آنها را در یک اتاق دور از معلم سفیدپوست جدا کند. “

ساندرا جارارد ، مدیر اجرایی ارتباطات در منطقه مدرسه دولتی Spokane ، به ABC News گفت كه تحقیقات شخص ثالثی در مورد این حادثه انجام خواهد شد.

در بیانیه ای از مدرسه شهرستان Spokane آمده است: “دانش آموزان در مورد انقلاب صنعتی اطلاعاتی کسب كردند و بحث در مورد زنجیره پنبه مطرح شد.” “ما تمام شکایات را بسیار جدی می گیریم و متعهد به بررسی کامل آنها هستیم. گزارش های متناقضی از این حادثه وجود دارد. پس از پایان تحقیقات شخص ثالث ، ما مشتاقانه منتظر بازگشت برای به اشتراک گذاشتن نتایج هستیم.”

از جین پنبه که در اواخر قرن هجدهم توسط الی ویتنی به ثبت رسید ، برای جداسازی الیاف پنبه از دانه های گیاه استفاده شد. طبق آرشیو ملی ، این ابزار به طور قابل توجهی تولید پنبه را افزایش داد ، اما همچنین نیاز مزارع جنوب را برای کار برده به طور قابل توجهی افزایش داد ، در دهه پس از اختراع جین دهها هزار نفر از آفریقا ریشه کن شدند.

فیزل گفت که از پاسخ مدیریت مدرسه به این حادثه ناامید شده است.

برندی فیزل گفت: “من صمیمانه معتقدم که منطقه مدرسه در این زمان وظیفه خود را انجام نداده است.” “اداره مدرسه و همچنین سطح منطقه از این کودکان به همان شکلی که باید محافظت نمی کنند.”

دختران از زمان حادثه به مدرسه برنگشته اند و مادر آنها گفت که پاسخ دولت “این کار را به گونه ای انجام داده است که گویی ما دیگر نمی توانیم دخترانم را در یک محیط امن داشته باشیم.”

فیضل گفت: “ما امیدواریم که این معلمان و مربیان بتوانند عملکرد ، پیشرفت و رشد داشته و به ما کمک کنند تا این کودکان را که شهروندانی مثمر ثمر در جهان هستند ، ایجاد کنیم و آن را به مکانی بهتر تبدیل کنیم.” “هنگامی که فرزندانم را در آن روز به مدرسه فرستادم ، آنها با ذهن و روحیه شکسته و موجودات احساسی از خود بازگشتند.”

این خانواده از معلم علوم اجتماعی و سایر مدیران مدارس می خواهند در مورد نحوه برخورد با او نظم و انضباط کسب کنند. آنها همچنین خواهان برکناری Skidmore و همچنین عذرخواهی رسمی از منطقه مدرسه هستند.

میکا واشنگتن از ABC News در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

حق چاپ © 2021 ABC News مشارکت های اینترنتی.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *