خواهرزاده برایان اورلاچر از مدرسه در پالاتین به خانه فرستاده شد زیرا وی پس از دوره فرمانداری JB Pritzker COVID ماسک نگذاشت.

[ad_1]

پالاتین ، ایلینویز – مقامات حومه دبیرستانی در شیکاگو یک دانشجوی سال اول را به خانه فرستادند تا از پوشیدن ماسک خودداری کند ، تصمیمی که مادرش می گوید حقوق دخترش را نقض می کند.

شری اورلاچر گفت که دختر 14 ساله اش توسط دبیرستان فرمد در پالاتین به خانه فرستاده شد و کارکنان مدرسه ماسکی را به او تحویل دادند و از او خواستند که آن را روی سرش بگذارد.

اورلاچر به Chicago Tribune گفت: “آنها بارها از او خواستند ماسک را روی دهان و بینی اش بگذارد و وقتی او مودبانه قبول نکرد ، با من تماس گرفتند.”

همانطور که دختر در روز بعد با ماسک به مدرسه بازگشت ، مادر گفت که از تصمیم به اعزامش به خانه نگران است.

مرتبط: رئیس جمهور دونالد ترامپ ، از جمله کیسی اورلاچر ، برادر برایان اورلاچر ، متهم به قمار غیرقانونی

اورلاچر ، مادر مجردی که برادر او ستاره سابق شیکاگو برز ، برایان اورلاچر است ، می گوید: “او خوب است ، اما می داند که حق تصمیم گیری در مورد بدن خود را دارد و این حق مدرسه و دولت نیست.”

ارین هولمز ، سخنگوی دبیرستان شهرستان گفت: “از نقطه نظر ایمنی عمومی ، ما موظف هستیم دستور ماسک مدرسه ایلینوی را برای به حداقل رساندن خطر انتقال ویروس کرونا اعمال کنیم.”

مرتبط: پریتزکر می گوید: دستور ماسک مدرسه ایلینوی بلافاصله در مدارس مهد کودکهای 12 ساله ، مهد کودک ها اعمال می شود

هولمز ادامه داد: “امتناع یک دانش آموز از پوشیدن ماسک یک تهدید بالقوه برای امنیت سایر دانش آموزان و کارکنان در هنگام بازگشت به آموزش کامل شخصی است.” او از بحث در مورد تصمیمات انضباطی خاص خودداری کرد.

این حادثه چند روز پس از آن اتفاق می افتد که جی بی پریتزکر ، فرماندار ایلینویز گفت همه کودکان پیش دبستانی تا کلاس دوازدهم باید از ماسک استفاده کنند تا از گسترش نوع دلتا بدخیم جلوگیری شود ، که در هفته های اخیر افزایش یافته است.

اورلاچر یکی از چندین والدین در ایلینوی است که اصرار دارند فرزندانشان بتوانند بدون ماسک به مدرسه بروند. روز دوشنبه ، پدر یکی از دانشجویان ایلینوی با اعتراض به اینکه فرمان ماسک وی بیش از حد دولت است ، علیه فرماندار شکایت کرد.

ویدیوی پخش کننده بالا از گزارش قبلی است.

حق چاپ © 2021 توسط Associated Press. همه حقوق محفوظ است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *