دادستانی دستور آزادی سیف الدین احمد ، نازلی مصطفی در پرونده تجاوز جنسی در فیرمونت را صادر کرد

[ad_1]

روز چهارشنبه ، دادستانی مصر دستور آزادی دو نفر از بازداشت شدگان موقت را صادر کرد که در انتظار رسیدگی به پرونده رسوائی تجاوز جنسی گروهی موسوم به حادثه فریمونت بودند. افراد آزاد شده به نام های سیف الدین احمد و نازلی مصطفی شناخته شدند.

دفتر دادستانی در حال تحقیق درباره حادثه در فیرمونت است که در سال 2014 در هتل فیرمونت قاهره رخ داد. گروهی از جوانان متصل و ثروتمند ادعا شده زن جوانی را که هنگام حادثه تازه 18 سال داشت ، مورد تجاوز قرار داده و از این حادثه همانطور که اتفاق افتاده است ، فیلمبرداری کردند.

دادستان كل حمدا الصوی پس از دریافت نامه ای از شورای ملی زنان (NCW) در مورد این حادثه در تاریخ 4 آگوست سال 2020 دستور تحقیق در این پرونده را صادر كرد. با دریافت نامه ، دادسرا بلافاصله متهم را در لیست ممنوعیت سفر قرار داد.

در تاریخ 26 آگوست سال 2020 ، دادستانی فاش کرد که هفت نفر از مظنونان پس از انتشار نام آنها در شبکه های اجتماعی ، بین 27 تا 29 ژوئیه از کشور فرار کردند.

یک روز بعد ، مقامات مصری اعلام کردند که یک مظنون دیگر در این پرونده دستگیر و به مدت چهار روز در انتظار بازداشت است. فرد مظنون با نام امیر زاید در تاریخ 26 آگوست دستگیر شد زیرا وی همچنین قصد فرار از کشور را داشت.

در اواخر سپتامبر ، سه نفر از مظنونان ، احمد تولان ، عمرو حسین و خالد حسین ، پس از اخراج از لبنان به درخواست اینترپل مصر ، وارد فرودگاه بین المللی قاهره شدند.

برخی از مظنونان متهم به تجاوز به زن جوان ، ضبط جنایت هستند ، سپس هر یک از آنها نام خود را بر روی بدن مقتول امضا کرده و سپس از این فیلم برای سیاه نمایی وی استفاده کرده اند. اتهامات دیگر مظنونان این پرونده ، کمک به ارتکاب جرم با تهیه صحنه جرم و ابزار به کار رفته است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *