دادگاه حکم اعدام دو مرد را به جرم قتل زن در معادی ، قاهره تأیید کرد

[ad_1]

دادگاه کیفری قاهره روز چهارشنبه محکومیت و حکم اعدام دو نفر را که در سرقت زن جوانی به نام ماریام محمد که منجر به مرگ وی در 13 اکتبر شد ، تأیید کرد. این حادثه مرگبار ، که در منطقه قاهره در معادی رخ داد ، باعث مرگ فوری محمد در محل شد.

دادگاه متهم ردیف سوم این پرونده را بی گناه دانست ، اگرچه دادستان ارشد متهم ردیف سوم را به عنوان یک شرکت کننده در این تبانی در نظر گرفت.

همچنین متهم به كمك در ارتكاب جرم با در اختیار قرار دادن اتومبیل خود به متهم دیگر متهم است. او اطلاع از برنامه آنها را انکار کرد.

این دو محکوم ، که به جرم قتل عمدی محمد متهم شدند ، اعتراف کردند که این ماشین متعلق به متهم سوم است. با این حال ، دومی اظهار داشت که از واقعه اطلاعی ندارد و اتهام علیه خود را انکار کرد.

روز حادثه ، دو متهم توافق کرده بودند که کیفی را از زنی در معادی بدزدند. هر دو به جرم خود اعتراف كردند.

دادستان ارشد دادستان در بیانیه ای گفت: “آنها در اجرای برنامه خود سوار ماشین شدند و یكی از آنها پس از آنكه صفحات فلزی وی را با چربی سیاه آغشته كرد ، او را سوار كرد.”

بیانیه می افزاید كه محكومین هنگام نزدیكی با مقتول در حالی كه او در خیابان قدم می زد مانور می داد و به مردی اجازه می داد تا كوله پشتی مقتول را بدزدد تا آن را بدزدد. این باعث شد محمد تعادل خود را از دست بدهد و با ضربه مهلكی به سرش در اتومبیل پارک شده منجر شود و باعث مرگ فوری شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *