دادگاه Ripper Hollywood: قاتل زنجیره ای Michael Gargiulo به جرم قتل دو زن کالیفرنیایی به اعدام محکوم شد

[ad_1]

لس آنجلس – به جرم جنایاتی که وی “شرور و ترسناک” خواند ، یک قاضی روز جمعه یک مرد ، دادستان به نام “پسر در درب بعدی” را به قتل خانه دو زن و اقدام به قتل یک سوم محکوم کرد.

اعضای خانواده قربانیان در حالی که قاضی دادگاه عالی لس آنجلس لری پی فیدلر این حکم را به مایکل توماس گارگیولو 45 ساله داد ، گریه کردند.

فیدلر در جلسه دادرسی کل روز گفت: “هر کجا که آقای گارجیلو می رفت ، مرگ و ویرانی به دنبال داشت.”

پرونده Gargiullo مورد توجه بیشتری قرار گرفت ، زیرا یکی از قربانیان وی در دیدار با اشتون کوچر بازیگر بود که در دادگاه شهادت داد.

این محکومیت ، به دلیل مشکلات رویه ای و همه گیری به تأخیر افتاد ، تقریباً دو سال پس از آنکه یک عضو هیئت منصفه Gargiulo را محکوم کرد و اعدام وی را توصیه کرد ، صادر شد.

Gargiulo به جرم قتل اشلی الرین ، دانشجوی 22 ساله طراحی لباس در سال 2001 ، در خانه خود در هالیوود هنگام آماده سازی قرار ملاقات با کوچر ، مقصر شناخته شد. در طول دادگاه ، كوچر گفت كه او برای گرفتن الرین كه او در را به روی او باز نكرد ، دیر است.

بیشتر: هیئت منصفه جزئیات نگران کننده ای درباره قتل زنان جوان ، از جمله تاریخ اشتون کوچر ، می شنود

او به درون نگاه كرد تا لكه هاي خوني را كه فكر مي كرد شراب ريخته است ببيند. دادستانها در استدلالهای پایانی خود از این قضیه استفاده كردند و اظهار داشتند كه الرین توسط مرد دیگری كه به كوچر حسادت كرده بود كشته شده است.

الرین با 47 ضربه چاقو پیدا شد.

پدرش ، مایکل الرین ، که ساعاتی قبل از کشته شدن دخترش از کالیفرنیای شمالی به ملاقات او آمد ، یکی از چندین بستگان قربانیان بود که در جلسه رنج آنها صحبت کرد ، در حالی که سالها منتظر عدالت بودند.

وی گفت که وسوسه شده است “پس از اطلاع از کشته شدن اشلی ، از جیغ غمگین و فریاد طاقت فرسای همسرش سینتیا تقلید کند.”

وی گفت: “این آغاز یک زندگی تغییر یافته ، کاهش یافته و دلخراش است.”

Gargiulo همچنین به قتل ماریا برونو 32 ساله ، مادر 4 فرزند ، در خانه اش در ال مونته ، شرق لس آنجلس ، در سال 2005 محکوم شد. سینه های برونو بریده شد و ایمپلنت های او برداشته شد.

و وی به دلیل ترور میشل مورفی در سال 2008 ، که او را در آپارتمان خود در سانتا مونیکا مورد ضرب و شتم قرار داد ، مجبور به فرار و ترک رد خون شد ، که منجر به دستگیری احتمالی وی برای دو قتل دیگر شد ، مقصر شناخته شد. مورفی شاهد اصلی دادگاه بود.

مورفی قبل از صدور حکم در دادگاه گفت: “تا امروز ، شب گذراندن دنیایی از ترس را در من ایجاد می کند.”

او وقتی در مورد ملاقات با خانواده دو زن که از حملاتشان جان سالم به در نبردند صحبت کرد ، گریه کرد.

وی گفت: “چقدر عادلانه است که یک نفر زندگی بسیاری از مردم را نابود کند؟”

Gargiulo تعمیرکار کولرگازی و بخاری ، ضرب و شتم و بازیگر جاه طلب سابق وی است که نام مستعار رسانه ای او شامل “قاتل چیلر” و “چاک دهنده هالیوود” است اما از زمان زندگی در نزدیکی “دادستان” لقب “پسر قاتل درب منزل” را به او داده است. قربانیان ، که سپس در خانه های خود مورد حمله قرار گرفتند.

او پیش از صدور حکم خود صحبت کرد و با عصبانیت شکایت کرد که وکلایش مانع از تصدی سمت او می شوند.

Gargiulo که با لباس نارنجی و ماسک صورت در دادگاه نشسته بود و هیچ عکس العمل واضحی نسبت به حکم خود نشان نداد ، گفت: “من به اشتباه و ناعادلانه به مجازات اعدام خواهم رفت.” “من می خواستم شهادت بدهم و انتخاب اصلی من مسدود شد.”

بعید است به زودی کشته شود. کالیفرنیا از سال 2006 تاکنون کسی را اعدام نکرده است و فرماندار گاوین نیوزوم اعدامها را در حالی که کار می کرد متوقف کرد. اما دادگاه ها این فرض را در نظر می گیرند كه روزی اعدام ها از سر گرفته شود.

اکنون انتظار می رود Gargiulo به دلیل قتل Tricia Pacacio در زادگاه وی در Illinois به ایلینوی استرداد شود. دادستان های پرونده وی در کالیفرنیا اجازه داشتند مدارک گسترده ای را در این پرونده ارائه دهند زیرا آنها سعی در ایجاد یک مدل و نشان دادن Gargiulo به عنوان یک قاتل زنجیره ای داشتند.

ویدئو موجود در مدیا پلیر فوق مربوط به گزارش قبلی است.

حق چاپ © 2021 توسط آسوشیتدپرس. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *