دانش آموزان دبیرستانی سابق در دریاچه فارست پرونده های قضایی را به این مدرسه متهم به بی توجهی به سو abuse استفاده از معلمان کردند

[ad_1]

دریاچه جنگل ، بیماری (WLS) – دانش آموزان سابق در دریاچه فارست با طرح دو دادخواست فدرال ، مدیران مدارس را به عدم اقدام در مورد گزارش های سو abuse استفاده جنسی از معلمان متهم کردند.

کریستوفر هولنستوت اظهار داشت که او از این باخبر شد که تنها کسی نیست که یک معلم سابق دبیرستان لیک فارست را به سو abuse استفاده جنسی متهم می کند ، هم خیالش راحت بود و هم عصبانی بود.

هولنوستوت گفت: “احساس كردم كه باید ننگ ، شرم را خودم حمل كنم ، من راز را سرزنش می كنم ، اضطراب در معرض قرار گرفتن”.

هولنستوت یکی از هفت دانش آموز سابق دریاچه فارست است که دو دادخواست جداگانه فدرال علیه مدرسه و منطقه 115 دبیرستان دریاچه فارست تشکیل داده و مدرسه را متهم کرده است که به دو معلم سابق اجازه سو abuse استفاده جنسی از آنها را داده و مدرسه از این ادعاها مطلع است. اما کاری انجام نده

وكیل جان الكساندر گفت: “تا رسیدن به سازش هیچ كسی از این طریق عبور نخواهد كرد.”

در یک دادخواست ادعا شده است که دیوید میلر ، معلم سابق تئاتر ، به جستجوی دانش آموزان آسیب پذیر متهم شده است. ریک ولفگرام گفت که او بلافاصله پس از یک فاجعه خانوادگی دبیرستان را شروع کرد و میلر حمایت از او را شروع کرد.

ولفگرام گفت: “وقتی كسی در اطراف نبود ، او مرا می گرفت و مرا به داخل یك اتاق می كشاند و بغلم می كرد.” “بغل ها با گذشت زمان جسمی تر می شوند.”

در دادخواست دیگری ، به معلم سابق راننده ، سینتیا مارتین ، متهم به دادن مواد مخدر به دانش آموز سابق و سو ab استفاده از وی ، اشاره شده است.

وکلای شاکی ادعا می کنند که سو abuseاستفاده ادعایی مربوط به دهه 1980 است و این دو معلم بازنشسته شده اند.

در بیانیه رئیس موقت آمده است: “دولت به سرعت کار کرده و با پلیس در حال بررسی ادعاها است و ما یک متخصص مستقل برای ارزیابی مجدد پاسخ تاریخی به اتهامات سو abuse استفاده جنسی و سیاست ها و فرهنگ فعلی در منطقه استخدام کرده ایم. شناسایی و حذف رفتارهای نامناسب. “

زمانی تئاتر دبیرستان لیک فارست به نام دیوید میلر نامگذاری شده بود ، اما سال گذشته در جریان تحقیقات در مورد ادعاهای سو abuseاستفاده حذف شد.

وکلا برای جبران خسارت شکایت می کنند ، اما ما امیدواریم که هنوز هم احتمال دارد که علیه هر دو معلم سابق پرونده های کیفری مطرح شود.

حق چاپ © 2021 WLS-TV. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *