دختری 9 ساله پس از اینکه پدرش او را از مرز ایالات متحده فرستاد ، با اشک در مادرش در آستین جمع می شود

[ad_1]

آستین ، تگزاس – شش سال از گلدن والدس خداحافظی فرزند خردسالش گذشته و راهی ایالات متحده شده است – شش سال از زمانی که امیلی را در آغوش داشت.

اما اینجا او ، در فرودگاه بین المللی آستین برگسترم در تگزاس ، در حال آغوش گرفتن اشک دختری است که پشت سر گذاشت. و این فقط به این دلیل اتفاق افتاد که او یک عکس تلویزیونی از امیلی ، بخشی از داستان آسوشیتدپرس در مورد عبور جوانان از مرز مکزیک به خودی خود دیده بود.

وی در گوش دختر 9 ساله اش به اسپانیایی زمزمه کرد: “من تو را خیلی دوست دارم”. “خدای من ، متشکرم.”

به گفته والدس ، 26 ساله ، این داستانی بود – در حال حاضر – در یک داستان پیچیده که از هندوراس آغاز شد و رابطه ناخوشایندی داشت.

وی گفت ، پدر امیلی غایب است و هزینه زندگی آنها را تأمین نمی کند. وقتی والدس به دنبال زندگی بهتر مهاجرت کرد ، دختر تحت مراقبت مادر والدس قرار گرفت. اما پدر امیلی او را پس گرفت.

والدس گفت که او فقط با دخترش تماس پراکنده داشته است – پدر ترجیح می دهد مرتبا صحبت نکند. والدس هر از گاهی یک تماس تصویری دریافت می کرد. سرانجام امیلی به او گفت که مادر خوانده جدیدی دارد که با او مهربانی ندارد.

امیلی به او گفت که پدرش – با دیدن اینکه از زندگی خود در این خانه راضی نیست – تصمیم گرفته است بدون اینکه به او بگوید کجا ، او را بدرقه کند. وی وی را تحت مراقبت از بزرگسالی قرار داد که برای چندین هفته به او کمک کرد تا به مرز آمریکا و مکزیک سفر کند.

حوالی نیمه شب ، وقتی روز به 13 مه تبدیل شد ، ماموران گشت مرزبانی با امیلی در لا جیویا ، تگزاس روبرو شدند. او شش ساعت با یک گروه غریبه در قلم مو قدم زده بود و کفشی را در گل گم کرده بود. گریه غیرقابل کنترل داشت.

امیلی روز یکشنبه به اسپانیایی گفت: “من تشنه بودم و چیزی برای نوشیدن نداشتیم ، من این را دوست نداشتم و نمی دانستم کجا می روم.”

وقتی مأموران او را پیدا کردند ، وی گفت که شماره مادرش را گم کرده و نمی داند مادرش کجا زندگی می کند. ناامیدانه ، وی به خبرنگاران جزئیاتی داد که گفت می تواند مادرش را شناسایی کند: “موهای او فر است ، اما گاهی اوقات فر است. او بلند می شود و او یک حلقه لب دارد. “

مادرش انتظار مادرش را داشت. اما والدس روز یکشنبه گفت که تصوری از ارسال فرزندش برای عبور از مرز ندارد.

والدس یک روز بعد از ظهر ماه مه در خانه خود در آستین بود و مشغول تماشای اخبار یونیویژن بود که تصویری از امیلی را با کلاه قرمز دید. او بلافاصله فهمید که این دخترش است. پس از ناامیدی ، بلافاصله شروع به تماس با مقامات ایالات متحده ، شبکه و آژانس های پناهندگی کرد.

والدس گفت: “من صادقانه شوکه شدم ، زیرا تصور کنید در حال تماشای تلویزیون هستید و ناگهان دخترتان را می بینید.” “و سپس دیدن گریه او حتی بیشتر و هر آنچه او گفت قلبم را شکست ، صادقانه بگویم ، هر آنچه او در آنجا گفت ناراحت شد و گریه کرد و همه اینها ، و دیدن تصویر او ، پابرهنه و همه چیز برای من بسیار دشوار بود. “

مشاهده تاریخچه مرتبط: 500 دختر مهاجر پس از یک حادثه از بازداشتگاه در هوستون منتقل شدند

امیلی گفت که او را به خانه گروهی برده اند. اما والدس این را نمی دانست و هفته ها می گفت که فقط پاسخهای مبهم به درخواستهایش برای کسب اطلاعات را دریافت کرده است. به او گفتند صبور باش.

والدس گفت: “من فقط آسیب دیده بودم ، مثل اینکه روزهای زیادی را با گریه ، تماشای فیلم او ، تماشای تصاویر او و گریه ، گریه و گریه سپری کردم.”

چهارشنبه گذشته با او تماس گرفتند: امیلی در یک پناهگاه ایالتی بود. آنها به زودی به هم می پیوندند. و سپس ، روز شنبه ، به او گفته شد که روز بعد دخترش را در فرودگاه ملاقات کند. در زمان تعیین شده ، او به پایین پله های پایانه شلوغ ورود رسید تا دخترش را در آغوش بگیرد.

Emely بخشی از افزایش چشمگیر كودكانی است كه به تنهایی سفر می كنند و از مكزیك وارد ایالات متحده می شوند – تقریباً 19000 نفر در ماه مارس (بالاترین ركورد) و تقریباً 17200 نفر در آوریل (دومین بالاترین رقم). تقریباً از هر سه کودک بی سرپرست که در مرز ظاهر می شوند ، یک نفر از هندوراس است ، دوم از گواتمالا.

ده سال پیش با راهنمایی قانون فدرال و توافق دادگاه ، وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده در تلاش است تا کودکان بی سرپرست را در کمترین زمان ممکن قرار دهد ، که در بیشتر موارد پدر یا مادر یا بستگان نزدیک است که قبلاً در ایالات متحده زندگی می کند. اسکان کودکان در اواخر ماه مه به طور متوسط ​​35 روز طول کشید. امیلی 10 روز کمتر از آن با مادرش متحد شد.

کودکان معمولاً با دستورالعمل برای حضور در دادگاه مهاجرت آزاد می شوند ، جایی که قاضی در مورد درخواست پناهندگی آنها تصمیم می گیرد. تصمیمات می تواند سالها به طول انجامد – دادگستری با 1.3 میلیون پرونده عقب است.

در حالی که امیلی منتظر جلسه دادگاه خود است ، این دختر نزد والدس ، همسرش و دو دخترش که از ملاقات این خواهر جدید که فقط به طور مجازی ملاقات کرده اند بسیار هیجان زده هستند ، نقل مکان کرد.

و به خاطر رضایت فراوان والدس ، او دوباره با دختری که شش سال پیش از او خداحافظی کرد ارتباط برقرار می کند.

والدس گفت: “خوب ، این نقشه همه آنچه خدا می خواهد و اینجا بودن با او است.”

“هرگز دیگر جدا نشوید. بیایید از خدا بخواهیم که دیگر جدا نشود. برای او تمام عشقی را که من نتوانستم به او بدهم ، به او بدهد. همه چیزهایی که او کم دارد. به او هرچه می توانم بدهم و او را به مدرسه برسانم که آینده بهتری برای حل کردن کمی وجود دارد از آنچه اتفاق افتاده است. “

مشاهده مرتبط: کودکان پناهنده پس از قاچاق از مرز ایالات متحده با مادران خود پیوستند

حق چاپ © 2021 توسط آسوشیتدپرس. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *