دریافت کنندگان جوایز پایداری CIB در کارگاه آموزشی گواهی GRI شرکت می کنند

[ad_1]

بانک تجارت بین الملل (CIB) ، بانک پیشرو در بخش خصوصی مصر ، پنجمین سال گزارش GRI پایداری خود را با راه اندازی گزارش پایداری ، که بخش های اصلی شرکت را هدف قرار می دهد ، جشن می گیرد.

CIB به 20 شرکت کننده از دهمین مجمع مصر در زمینه CSR و پایداری با آموزش تایید شده در مورد ابتکار گزارش دهی جهانی (GRI) ، که به عنوان بخشی از یک سمینار مجازی دو روزه از 16 تا 17 دسامبر 2020 برگزار می شود ، جایزه داد.

محمد سلطان ، مدیر عامل CIB ، گفت: “از سال 2015 ، ما به گزارش پایداری متعهد بوده ایم.” برنامه های توسعه پایدار. “

وی خاطرنشان کرد که فعالیتهای گزارشگری بانک منعکس کننده بهترین استانداردها و روشهای جهانی است و به طور مداوم در تعیین معیارهای این صنعت نقش دارد.

دالیا عبدال کادر ، مدیر عامل شرکت گفت: “در حالی که CIB پنجمین سالگرد گزارش های پایداری GRI را جشن می گیرد ، این بانک مسئولیت خود را در زمینه بهبود مفهوم گزارش پایداری و افزایش آگاهی از اهمیت آن در بین بخشهای اقتصادی مصر به رسمیت می شناسد.” “بر این اساس ، ما گزارش پایداری CIB را ارائه کردیم ، که نشان دهنده تمایل ما برای به اشتراک گذاشتن تجربه و منحنی یادگیری ما با شرکت های برجسته در مصر است که نقش استراتژیک گزارش پایداری را درک می کنند.”

در زمان مصر 10شما CSR و مجمع توسعه پایدار که در نوامبر سال 2020 برگزار شد ، 47 شرکت کننده در این رویداد درخواست گزارش پایداری را دادند. CIB در مجموع 20 شرکت ، سازمان غیردولتی و م institutionsسسات آموزشی را برای دریافت جایزه انتخاب کرد.

برنامه آموزش استاندارد گزارش GRI و گزارش های پایداری ، اصول اساسی و چارچوب روش های استاندارد گزارشگری پایداری GRI را ارائه می دهد. این سازمان انواع سازمانها را شامل می شود ، هم بخش دولتی و هم خصوصی ، و در تمام سطوح سازمانها.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *