در ماه فوریه ، مصر در جام جهانی ISSF میزبان 31 کشور خواهد بود

[ad_1]

اشرف صبحی ، وزیر ورزش و جوانان فاش کرد که مصر میزبان تفنگ ISSF 2021 در ماه فوریه خواهد بود.

صبح روز سه شنبه سخنرانی کرد ، همچنین گفت که در مجموع 400 بازیکن به نمایندگی از 31 کشور از 22 فوریه تا 5 مارس در این رویداد شرکت می کنند.

کشورهایی که در این رویداد شرکت خواهند کرد: ارمنستان؛ اسپانیا؛ فرانسه؛ دانمارک آلمان هند قزاقستان؛ عربستان سعودی؛ کویت لبنان آفریقای جنوبی؛ هلند؛ قطر؛ روسیه؛ سوئد؛ اسلواکی ایالات متحده؛ امارات متحده عربی؛ سنگال اوکراین؛ کانادا کرواسی جمهوری چک؛ انگلستان؛ ایرلند؛ لوکزامبورگ لیبی نروژ؛ لهستان سودان؛ و مصر.

صبحی افزود که تفنگ جام جهانی یکی از مهمترین تورنمنت هایی است که مصر در سال 2021 ترتیب داده است. این نشان می دهد که مصر به یکی از بهترین جاذبه های مسابقات بین المللی ورزشی در جهان تبدیل شده است.

وزیر همچنین گفت که مسابقات جهانی هندبال مردان ، که مصر در حال حاضر میزبان آن است ، همچنین توانایی این کشور در سازماندهی رویدادهای مهم ورزشی را تأیید می کند. تحت شرایط استثنایی تحمیل شده توسط شیوع ویروس کرونا ویروس جدید (COVID-19).

حازم حسنی رئیس فدراسیون تیراندازی مصر و آفریقا از میزبانی این مسابقات در مصر ابراز خوشحالی کرد. وی تلاش های وزارت جوانان و ورزش را برای فراهم آوردن هر فرصتی برای میزبانی از 30 تیم علاوه بر مصر ، ضمن اعمال اقدامات احتیاطی دقیق پزشکی برای همه شرکت کنندگان ، ستود.

حسنی گفت که در این مسابقات 400 شرکت کننده ، از جمله بازیکنان ، مدیران و تکنسین ها ، با 10 مسابقه به عنوان بخشی از این مسابقات شرکت خواهند کرد.

وی تأیید کرد که مصر با تیمی متشکل از 12 بازیکن که به بازی های المپیک توکیو راه یافته اند ، در این مسابقات شرکت خواهد کرد.

وی گفت ، مصر طبق معمول با قهرمانی متناسب با نام و شهرت این کشور ، جهان را خیره خواهد کرد و این مسابقات به ارتقا the بخش گردشگری خود کمک می کند. حسنی همچنین گفت: با توجه به این رویداد ، اشغال هتل به 3000 شب خواهد رسید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *