دستورالعمل های CDC Mask: آژانس می گوید معلمان واکسینه شده ، دانش آموزان می توانند بدون پوشش صورت در مدارس راه بروند

[ad_1]

واشنگتن – روز جمعه ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، با تسهیل دستورالعمل های COVID-19 ، معلمان و دانش آموزان واکسینه شده نباید در ساختمان های مدرسه ماسک بزنند.

این تغییرات در حالی اتفاق می افتد که یک کمپین ملی واکسیناسیون در کودکان زیر 12 سال مجاز به دریافت عکس است و همچنین کاهش کلی بستری شدن در بیمارستان و مرگ ناشی از COVID-19.

ارین ساوبر-شاتز ، رئیس گروه کاری CDC که توصیه می کند آمریکایی ها را از ابتلا به COVID در امان نگه دارد ، گفت: “ما در یک نقطه جدید از همه گیر هستیم که واقعاً همه از آن هیجان زده ایم” ، بنابراین وقت آن رسیده است که دستورالعمل ها را به روز کنید. .

بهترین آژانس بهداشت عمومی دولتی به مدارس توصیه نمی کند که برای معلمان و کودکان مناسب برای واکسن عکس تهیه کنند. و هیچ راهنمایی در مورد چگونگی معلمین نمی داند که کدام دانش آموزان واکسینه شده اند یا اینکه والدین چگونه از معلمان ایمن شده اند ، ارائه نمی دهد.

الیزابت استوارت ، استاد بهداشت عمومی در دانشگاه جان هاپکینز که دارای فرزند در مدارس ابتدایی و متوسطه است ، گفت: این احتمالاً به نفع برخی از مدارس چالش برانگیز مدرسه خواهد بود.

وی گفت: “از نظر اجتماعی ، بسیار پویا خواهد بود كه بعضی از بچه ها ماسك بزنند و بعضی دیگر از آن استفاده نكنند. و پیگیری این موضوع؟ معلمان نباید از اینكه كودكان باید ماسك داشته باشند ، استفاده كنند.”

CDC می گوید: سردرد احتمالی دیگر: مدارس باید به بچه ها – و میزهای آنها – 3 فوت داخل کلاس ادامه دهند. اما آژانس تأكید كرد كه مسافت نباید مانعی برای بازگشت كودكان به مدرسه باشد. و گفته می شود که در بین دانشجویان یا کارکنان کاملا واکسینه شده فاصله لازم نیست.

Sauber-Shatz گفت ، اجرای همه اینها دشوار است ، بنابراین CDC به مدارس توصیه می کند تصمیماتی بگیرند که بیشترین حس را داشته باشند.

بزرگترین مسائل مربوط به دبیرستانها خواهد بود ، جایی که بعضی از دانش آموزان مجاز به عکس گرفتن هستند و دیگران این اجازه را ندارند. اگر مرتب سازی دانش آموزان واکسینه شده و غیر واکسینه شده بسیار استرس زا باشد ، مدیران ممکن است تصمیم بگیرند که به راحتی سیاست پنهان کاری برای همه را حفظ کنند.

Sauber-Shatz گفت: “این راهنما واقعاً برای اجازه انعطاف پذیری در سطح محلی نوشته شده است.”

در واقع ، در برخی از بزرگترین مناطق مدارس کشور ، انتظار می رود که استفاده گسترده از ماسک در پاییز امسال ادامه یابد. در مدارس دولتی دیترویت ، همه باید ماسک بزنند ، مگر اینکه همه افراد در کلاس واکسن بزنند. فیلادلفیا از همه دانش آموزان و کارمندان مدارس دولتی خواسته است تا در ساختمان ها ماسک بزنند ، حتی اگر واکسینه شده باشند. اما ماسک در مدارس هوستون مورد نیاز نخواهد بود.

در مورد نیاز به واکسیناسیون علیه COVID-19 به عنوان شرط حضور در مدرسه چطور؟ این کار معمولاً در سراسر کشور برای جلوگیری از شیوع سرخک و سایر بیماری ها انجام می شود.

مقامات CDC گفتند که CDC بارها چنین خواسته هایی را ستوده است ، اما آژانس این اقدام را روز جمعه توصیه نکرد ، زیرا این یک تصمیم سیاسی ایالتی و محلی در نظر گرفته شده است.

در ابتدای بیماری همه گیر ، مقامات بهداشتی نگران این بودند که مدارس به گلدان های ویروس کرونا تبدیل شوند که باعث شیوع در جامعه شود. اما مطالعات نشان می دهد که مدارس معمولاً با رعایت برخی اقدامات پیشگیرانه ، انتقال کمتری از جامعه اطراف خود مشاهده می کنند.

راهنمای جدید آخرین نسخه از توصیه هایی است که CDC از سال گذشته به مدارس آغاز کرده است.

در ماه مارس ، CDC توصیه كرد كه كودكان و میزهای آنها 6 فوت از هم فاصله داشته باشد و این فاصله را به 3 فوت كاهش دهد و درخواست خود را برای استفاده از سپرهای پلاستیكی پس گرفت.

در ماه مه ، این آژانس گفت که ، به طور کلی ، آمریکایی ها نباید خیلی مراقب ماسک و فاصله گرفتن از فضای باز باشند و افراد واکسینه شده کامل در بیشتر شرایط نیازی به ماسک ندارند. این تغییر در دستورالعمل های به روز شده برای اردوهای تابستانی – و اکنون ، مدارس – گنجانده شده است.

مدیریت جدید مدرسه می گوید:

-هیچ کس در مدارس نباید در تعطیلات یا در بیشتر شرایط دیگر در فضای باز از نقاب استفاده کند. با این حال ، به افراد واکسینه نشده توصیه می شود که اگر برای مدت زمان طولانی در جمعیت باشند ، مانند سکوهای مسابقه فوتبال ، ماسک بزنند.

-تهویه و شستن دست همچنان مهم است. دانشجویان و کارکنان نیز باید در هنگام بیماری در خانه بمانند.

-آزمایشات همچنان یک روش مهم برای جلوگیری از شیوع بیماری است. اما CDC همچنین می گوید افرادی که کاملاً واکسینه شده اند نباید در چنین غربالگری شرکت کنند.

-تقسیم دانش آموزان به گروه ها یا گروه های کوچکتر همچنان روش خوبی برای کمک به کاهش شیوع ویروس است. اما CDC از قرار دادن کودکان واکسینه شده و واکسینه نشده در گروه های جداگانه دلسرد شد و گفت: مدارس نباید به هیچ گروهی انگ بزنند یا پیگیری های تحصیلی ، نژادی یا سایر موارد را ادامه دهند.

بکی پرینگل ، رئیس انجمن ملی آموزش ، رهنمودهای جدید CDC را “یک نقشه راه مهم برای کاهش خطر ابتلا به COVID-19 در مدارس” خواند.

وی افزود: مدارس باید به طور مداوم و دقیق تمام راهکارهای کاهش دهنده توصیه شده ، از جمله نیاز به ماسک را در هر شرایطی که افراد واکسینه نشده حضور دارند ، اجرا کنند و تهویه مناسب ، شستن دست و تمیز کردن آنها را فراهم کنند.

وزیر آموزش و پرورش ایالات متحده میگوئل کاردونا قول داده است برای کمک به بازگرداندن کودکان به کلاسها با مدارس همکاری کند.

وی در گفت: بیانیه.

___

گزارش های بینکلی از بوستون.

حق چاپ © 2021 توسط آسوشیتدپرس. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *