دومین نمایشگاه بین المللی هنر در مصر ، که هنرمندان MENA را برای راه اندازی در ماه فوریه گرد هم خواهد آورد

[ad_1]

دومین دوره نمایشگاه بین المللی هنر در مصر در ماه فوریه آغاز می شود و هنرمندان منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) را گرد هم می آورد.

این نمایشگاه 12 تا 14 فوریه برگزار می شود و در Dusit Thani Lakeview قاهره برگزار می شود. برگزارکنندگان تأیید کردند که تمام اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا (COVID-19) در طول این رویداد کاملاً پذیرفته خواهد شد.

برگزار کنندگان نمایشگاه گفت: “این اولین رویداد در نوع خود است که طیف گسترده ای از هنرمندان عرب ، مخاطبان ، منتقدان ، حامیان و مجموعه داران هنری را از سراسر منطقه دور هم جمع می کند.” همه این شرکت کنندگان با حضور فعال خود ، کمک خواهند کرد برای غنی سازی رویداد ، ایجاد گفتگو و تعامل بین مخاطبان و هنرمندان شرکت کننده. “

هیئت مدیره امسال متشکل از گروهی از چهره های برجسته عمومی ، هنرمندان و دانشگاهیان از جمله احمد ناوار ، محمد ابلا و کیندا آلوش بازیگر سوری است.

محمد یونس ، عضو هیئت مدیره گفت: “این جلسه تحت شرایط بسیار دشواری قرار گرفته است که توسط همه گیر فعالیت های فرهنگی و اقتصاد جهانی تحمیل شده است.”

وی افزود: “این به تلاش بیشتر ما نیاز دارد ، اما با وجود چالش ها ، ما متعهد به برگزاری این رویداد مهم هستیم”. “در چنین مواقع چالش برانگیزی ، نمایشگاه دریچه ای نادر برای فرصت حرکت دوباره هنر در مصر و منطقه و بازیابی از این سختی است که منطقه و جهان را تحت تأثیر قرار داده است. “

وی خاطرنشان کرد که این نمایشگاه یکی از رویدادهای مهم و جاه طلبانه بین المللی است که به دنبال ایجاد ارتباط پویا بین علاقه مندان به هنر ، از موسسات گرفته تا افراد است.

یونس گفت: “ما تلاش می کنیم تمرین خلاقانه را در گسترده ترین و جامع ترین شکل خود نشان دهیم ، در حالی که پیوند بین هنر و سایر زمینه ها و فعالیت ها را تقویت می کنیم.”

در یک بیانیه مطبوعاتی که توسط برگزارکنندگان صادر شده است ، آمده است که امسال نمایشگاه سالانه میزبان طیف گسترده ای از اقدامات هنری در مصر و منطقه MENA خواهد بود. این یک فرصت واقعی برای ایجاد همکاری جدید بین همه پایتخت های منطقه عربی است. جزئیات بیشتر درباره نمایشگاه بین المللی هنر مصر هنوز مشخص نشده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *