دونالد ترامپ اولین تجمع به سبک مبارزات انتخاباتی پس از ترک کاخ سفید را برگزار می کند

[ad_1]

واشنگتن – دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین این کشور آخر هفته به تجمع باز خواهد گشت ، و اولین رویداد خود را به سبک مبارزات انتخاباتی پس از ترک کاخ سفید در حالی که قول داد انتقام افرادی را که به استیضاح دوم تاریخی وی رأی داده اند ، برگزار کند.

رویداد ترامپ در نمایشگاههای نمایشگاه Lorraine County Fair در اوهایو ، نه چندان دور از کلیولند ، روز شنبه برای حمایت از ماکس میلر ، دستیار سابق کاخ سفید که آنتونی گونزالس جمهوریخواه را برای کرسی در کنگره به چالش می کشد ، برگزار خواهد شد. گونزالس یکی از 10 عضو CSO بود که به دلیل نقش وی در تحریک قیام مرگبار 6 ژانویه در پایتخت ، به استیضاح ترامپ رای داد.

ترامپ می خواهد پول بدهد.

این تجمع که پنج ماه پس از عزیمت ترامپ در زیر ابر خشونت برگزار شد ، آغاز یک مرحله جدید و علنی تر برای بعد از رئیس جمهور وی است. ترامپ پس از گذراندن بیشتر وقت خود در پشت درهای بسته برای ساخت یک عملیات سیاسی و تأمل در انتخابات گذشته ، در حال برنامه ریزی مجموعه ای از حضورهای عمومی در هفته های آینده است. وی چهارشنبه آخر هفته ژوئیه تجمع دیگری را در فلوریدا برگزار خواهد کرد که به یک نامزد متوسط ​​متصل نیست و هفته آینده در اعتراض به سیاست مهاجرت رئیس جمهور جو بایدن به مرزهای جنوبی سفر می کند.

این تجمع همچنین زمانی صورت می گیرد که ترامپ با خطر قانونی فوری روبرو شود. دادستان های منهتن روز پنجشنبه به شرکت وی اطلاع دادند که به زودی می تواند با اتهامات کیفری ناشی از تحقیقات گسترده در مورد معاملات تجاری رئیس جمهور سابق روبرو شود. نیویورک تایمز با استناد به منابع آگاه در این باره گفت که ممکن است از هفته آینده اتهاماتی علیه سازمان ترامپ تشکیل شود. ترامپ این تحقیقات را محکوم کرد و چیزی بیش از “شکار جادوگر” با هدف ایجاد آسیب سیاسی به وی دانست.

اگرچه ترامپ همچنان چهره ای کاملاً دو قطبی است ، اما در بین پایگاه جمهوری خواهان بسیار محبوب است و نامزدها به خانه های او در فلوریدا و نیوجرسی هجوم می آورند و به دنبال تأیید او هستند ، زیرا تلاش می کند خود را به عنوان پادشاه حزب خود قرار دهد.

ترامپ گفت که مصمم است به جمهوری خواهان کمک کند تا کنترل کنگره را در انتخابات میان دوره ای سال آینده بدست آورند. اما رهبران جمهوری خواه که سعی در اتحاد حزب دارند پس از سال بیرحمی که کنترل کاخ سفید را از دست دادند و موفق به کنترل نشدند ، با تلاش های وی برای حمایت و جذب نیروها از کاندیداها برای به چالش کشیدن جمهوری خواهان در حال عبور از او عبور می کند. بالاتر از هر مجلس کنگره.

تاکنون 9 نفر از 10 جمهوریخواهی که به استیضاح ترامپ رأی داده اند ، مدعیان اصلی بوده اند. و syrapuse.com گزارش داد و ترامپ پیشنهاد کرده است از هر کسی که قدم جلو بگذارد تا کاندیدای دیگر ، جان کاتکو ، نماینده نیویورک را به چالش بکشد ، حمایت کند.

ترامپ صبح جمعه وقتی با کانال محافظه کار نیوزمکس تماس گرفت و دلیل منطقی خود را برای تأیید توضیح داد ، “ما توصیه های بزرگی ارائه می دهیم”.

وی گفت: “جمهوریخواهان جعلی ، هرکسی که به استیضاح رای داده باشد ، آن را درک نمی کند.” “اما تعداد آنها خیلی زیاد نبود. و من فکر می کنم بیشتر آنها ، اگر نه همه ، در حال حاضر آماده هستند ، بنابراین خوب است. من به حریف آنها کمک خواهم کرد.”

گونزالس ، یک فوتبالیست سابق کالج و فوتبالیست ، از رای استیضاح خود حمایت کرده و با انتقاد شدید شاخه محافظه کار حزب خود روبرو شده است ، از جمله انتقادات وی از حزب جمهوریخواه در اوهایو.

در همان زمان ، ترامپ همچنان درگیر تلاش های مستمر خود برای لغو نتایج انتخابات 2020 است ، که اصرار دارد که برنده شده است ، گرچه مقامات ارشد دولت ، دادستان خودش و قضات متعدد می گویند هیچ مدرکی در مورد ادعاهای گسترده وجود ندارد. این تقلب در رای دهندگان است.

روز دوشنبه ، او به رئال آمریكا گلاس محافظه كار گفت كه هرگز مسابقه ای را قبول نكرده و شکست را نپذیرفته است. و او این تفکر را که می تواند به نوعی به کار خود برگرداند ، علناً سرگرم کرد ، حتی اگر هیچ پایه قانونی یا قانونی برای آن وجود نداشت.

در همان زمان ، وی همچنان احتمال آماده شدن برای بازگشت به کاخ سفید در سال 2024 را آزار می دهد. دستیاران می گویند ترامپ ، که پس از 6 ژانویه توسط توئیتر و فیس بوک ممنوع شد ، پس از یک دوره موقت در پاییز سال آینده تصمیم خواهد گرفت.

تجمعات ترامپ از زمان آغاز مبارزات انتخاباتی خود بخشی اساسی از مارک سیاسی وی بوده است. ستاره واقعیت سابق با نمایش در مقابل مخاطبان خود انرژی می گیرد و اغلب مطالب جدید و نکات گفتگو را آزمایش می کند تا ببیند چگونه در میان مردم طنین انداز است. عملیات سیاسی وی همچنین از رویدادها برای جمع آوری اطلاعات مهم تماس با افراد حاضر و به عنوان ابزار جمع آوری کمک مالی استفاده می کند.

و آنها گروهی از طرفداران هاردکور را که با گشت و گذار در کشور ، ده ها تظاهرات را که اغلب در یک اردوگاه یک شبه بودند ، شرکت کردند تا مکان های درجه یک را تصرف کنند. برخی از این حامیان در اوایل این هفته هنگامی که برای این رویداد جمع شده بودند در خارج از روزهای رویداد صف کشیدند.

ویدئو موجود در پخش کننده رسانه در بالا در گزارش قبلی استفاده شده است.

حق چاپ © 2021 توسط آسوشیتدپرس. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *