دکتر فاوسی می گوید کودکان “بیشتر احتمال دارد” گزینه COVID Delta را دریافت کنند

[ad_1]

شیکاگو (WLS) – به گفته دکتر آنتونی فاوچی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، کودکان “بیشتر در معرض ویروس دلتا قرار می گیرند” نسبت به نوع آلفا زیرا قابل حمل تر است.

دکتر فاوسی صبح امروز به CBS گفت: “بنابراین این مسئله نیست که آنها (کودکان) بیشتر در معرض خطر هستند ، اما این ویروس یک ویروس قابل انتقال است.” “بنابراین ، احتمال ابتلای کودکان به این بیماری بیشتر از نوع آلفاست.”

دیانا رولون ، مادر دوقلوهای 7 ساله ، هنگام مشاهده بازی آنها در پارک لینکلن ، در مورد آخرین گزینه هایی که کودکان واکسینه نشده خود با آنها روبرو شده اندیشید.

رولون گفت: “ما باید متحد شویم و تمام تلاش خود را انجام دهیم تا مطمئن شویم كه ما ، خانواده و فرزندانمان ایمن هستیم.”

به گفته مقامات بهداشت ایالتی ، در حال حاضر 84 مورد از نوع Delta در ایلینوی وجود دارد. هفتاد مورد از این موارد در شیکاگو است.

نگرانی ها در حال افزایش است زیرا گزینه Delta بیشتر قابل انتقال است.

مطالعات جدید و به دنبال آن سازمان بهداشت جهانی نشان می دهد افرادی که گزینه دلتا را دریافت می کنند بیشتر از اکسیژن استفاده می کنند ، به بخش های مراقبت ویژه می روند و حتی می میرند. مطالعه دیگر نشان می دهد که نوع دلتا 1.23 برابر بیشتر از نوع آلفا منتقل می شود ، که در حال حاضر بیش از 6000 مورد در ایلینوی را تشکیل می دهد.

دکتر آلیسون بارتلت ، متخصص بیماریهای عفونی کودکان در بیمارستان کودکان دانشگاه شیکاگو گفت: “این درصد بیش از یک است ، به این معنی که یک نفر آن را به بیش از یک نفر گسترش می دهد. این رشد و رشد و رشد خواهد کرد.” .

دکتر بارتلت گفت که والدین هنوز هم باید روی فعالیت های خارج از منزل ، ماسک زدن و فاصله گرفتن از اجتماع تمرکز کنند ، به خصوص که متخصصان هنوز در مورد گزینه ها بیشتر می آموزند.

دکتر بارتلت گفت: “حتی با استفاده از این نسخه از دلتا ، تا آنجا که می دانیم ، ما متوجه تغییر بزرگی در تعداد یا درصد کودکانی نشده ایم که به شدت دچار بیماری کوید می شوند.”

دکتر بارتلت همچنین تأکید کرد که واکسیناسیون برای همه افراد واجد شرایط بسیار مهم است. والدین در زمین بازی مشتاق دریافت واکسنی هستند که برای کودکان خردسال تأیید شده باشد.

شلی ژاك هنگام تماشای دو فرزندش در زمین بازی گفت: “جالب است. من فقط سعی می كنم از تحولات جدید و زمان مجاز بودن واكیناسیون كودكان مطلع شوم.”

رولون امیدوار است که دوقلوهایش قبل از شروع دوباره مدرسه واکسینه شوند.

وی گفت: “راه حل این است كه یك واكسن باشد ، خواه یك چیزی باشد كه می توانند از طریق دهان تزریق كنند.” “آنها باید بتوانند از آنها محافظت کنند. در این شرایط ، ما فقط می توانیم بسیاری از والدین را انجام دهیم.”

این واکسن می تواند والدین را تسکین دهد و به نظر می رسد کودکان نیز اندازه آنها را درک می کنند.

جولیا ژاک 8 ساله گفت: “من می توانم با بچه های دیگر سرگرم شوم ، بدون اینکه به ویروس مبتلا نمی شوم.”

حق چاپ © 2021 WLS-TV. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *