دیلا ، مورخ شهر TikTok ، تورهای تاریخی شیکاگو را ارائه می دهد

[ad_1]

شیکاگو (WLS) – محبوب تیک توکر شیکاگو از دانش خود در زمینه تاریخ برای تربیت دیگران با ارائه تورهای تاریخی استفاده می کند! اولین بار او در جامعه برونزویل در South Side خواهد بود.

اگر TikTok دارید ، ممکن است نام شرمن توماس ، معروف به دیلای مورخ شهر ، را نیز شنیده باشید. توماس با داشتن بیش از 52،000 فالوور در برنامه ، به خاطر به اشتراک گذاشتن حقایق جالب تاریخی از شیکاگو شناخته شده است. علاقه مند تاریخ ، که در جنوب شیکاگو بزرگ شد ، به دلیل دخترش از TikTok شروع کرد.

“من سعی کردم او را متقاعد کنم که یک TikToks تاریخی برای شیکاگو بسازد. من چند خط به او غذا می دهم ، و او فقط فکر نمی کرد که این کار مفید باشد. بنابراین من اولین خط را انجام دادم که سعی کردم او را متقاعد کنم که مردم دوست دارند توماس گفت: “او هنوز هم نمی خواست این کار را انجام دهد ، اما در بخش نظرات ، مردم مرتباً به من می گفتند که ادامه بده.”

فیلم های توماس از مرور شبکه شیکاگو تا حتی داستان اختراع براونی را شامل می شود. عشق او به تاریخ از سنین جوانی و از پدرش ، افسر پلیس شیکاگو ، آغاز شد. پدرش باعث شد توماس قبل از وجود GPS خیابان های شیکاگو را به یاد بیاورد.

توماس گفت: “بعضی اوقات شیکاگو منفی است و بیشترین سهم را از پارچه آمریکایی به شیکاگو می رساند ، بنابراین تأکید بر این مهم است.”

با افزایش پیروانش ، توماس از پیشنهادات بیشتر عصبانی شد. این تور میزبان تورهای تاریخی در و در اطراف جامعه تاریخی Bronsville در ضلع جنوبی آخر هفته روز پدر خواهد بود. توماس گفت که تورهایش به اتمام رسیده است ، که به گفته وی این شهر آخر هفته افتتاح شد.

وی گفت که همچنان به ساخت TikToks محبوب خود علاوه بر کنجکاوی ، بلکه همچنین به فرزندان خود برای ادامه یادگیری و موفقیت الهام می گیرد. توماس گفت که او در حال راه اندازی یک سازمان غیر انتفاعی است که تورهای تاریخی خود را به صورت رایگان ارائه می دهد.

حق چاپ © 2021 WLS-TV. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *